Psichologas Panevėžyje ir Vilniuje | Asmens sveikatos klinika

Apie mus

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Susipažinkime!

  Asmens sveikatos klinika

  Misija

  Konfidencialiai, kompleksiškai ir kokybiškai teikti platų spektrą psichikos sveikatos paslaugų asmens integralumui ir emociniam komfortui.

  Vizija

  Gera patirtimi ir pasitikėjimu grįstas kelias kartu, skiriant laiko sau ir savęs pažinimui, rūpinantis psichine ir emocine sveikata.

  Apie mus

  Asmens sveikatos klinikoje dirba patyrusi vaikų ir paauglių bei suaugusiųjų psichologų, psichiatrų ir psichoterapeutų komanda. Psichologo konsultacijos Vilniuje, Panevėžyje, Palangoje, Šakiuose ir Šalčininkuose. Psichiatro konsultacijos Vilniuje, Panevėžyje, Palangoje, Šakiuose ir Šalčininkuose. Psichoterapeuto konsultacija Vilniuje, Panevėžyje, Palangoje, Šakiuose ir Šalčininkuose. Vaiko raidos centras Vilniuje. Socialiniai darbuotojai ir medicinos slaugytojos Vilniuje, Panevėžyje, Palangoje, Šakiuose ir Šalčininkuose.

  Tai viena geriausių, licencijuotų psichologijos ir psichiatrijos klinikų Lietuvoje, kuri dirba nuo 2002 metų ( asmens sveikatos priežiūros LICENCIJA Nr. 2399, išduota 2002). Jūs būsite aptarnauti konfidencialiai ir kokybiškai, nes Jūs rūpite mums ir mes mylime savo darbą.

  Asmens sveikatos klinika seniau žinoma buvo kaip Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras.

  Šiuo metu Asmens sveikatos klinika yra įsikūrusi Vilniuje, Grigiškėse,  Panevėžyje, Palangoje, Šakiuose ir Šalčininkuose.

  Mes konsultuojame

  Asmens sveikatos klinikoje teikiamos konsultacijos ir taikomas gydymas vaikams ir paaugliams bei suaugusiesiems. Taip pat šeimoms ir poroms bei senjorams. Konsultuoja vaikų ir suaugusiųjų psichologai, psichiatrai bei psichoterapeutai, todėl galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą Jums.

  Vyksta grupiniai užsiėmimai, šeimų terapijos, porų terapijos, tėvystės įgūdžių lavinimo grupės, vaiko raidos centras.

  Psichologai, psichiatrai ir psichoterapeutai konsultuoja internetu, nuotoliniu būdu per „Skype“, „Viber“, „Zoom“, „WhatsApp“, „Messenger“ programėles. Nuotolinės konsultacijos metu psichiatras gali išrašyti elektroninį receptą vaistams.

  Paslaugos teikiamos keliuose Lietuvos miestuose. Kliniką rasite ne tik Vilniuje ir jo rajone, bet ir Palangoje bei Panevėžyje. Profesionalus psichiatras Panevėžyje, psichologas Panevėžyje bei psichoterapeutas Panevėžyje bei kituose miestuose padės bet kuriuo gyvenimo momentu.

  Mūsų gydymo būdai

  Asmens sveikatos klinikoje specialistai naudoja klasikinius, mokslo aprobuotus ir pasaulyje žinomų draugijų ir asociacijų pripažintus gydymo metodus ir konsultavimo būdus bei progresyviausius medikamentus. Diegiami ir naujausi medicinos pasiekimai, ypač – gydant įvairias priklausomybes, psichines ligas.

  Daugiau

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku