Psichologas Panevėžyje ir Vilniuje | Asmens sveikatos klinika

Apie mus

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Susipažinkime!

  Asmens sveikatos klinika

  Misija

  Konfidencialiai, kompleksiškai ir kokybiškai teikti platų spektrą psichikos sveikatos paslaugų asmens integralumui ir emociniam komfortui.

  Vizija

  Gera patirtimi ir pasitikėjimu grįstas kelias kartu, skiriant laiko sau ir savęs pažinimui, rūpinantis psichine ir emocine sveikata.

  Apie mus

  Asmens sveikatos klinikoje dirba patyrusi vaikų ir paauglių bei suaugusiųjų  psichiatrų, psichologų ir psichoterapeutų komandaPsichologo konsultacijos Vilniuje, Panevėžyje, Palangoje, Šalčininkuose ir Rukloje. Psichiatro konsultacijos Vilniuje, Panevėžyje, Palangoje ir Šalčininkuose. Psichoterapeuto konsultacija Vilniuje, Panevėžyje, Palangoje. Suaugusių Dienos stacionaro veikla organizuojama Panevėžyje ir Rukloje. Vaikų dienos stacionaras veikia Vilniuje. Suaugusių Psichoterapijos dienos stacionaras veikia Vilniuje. Socialiniai darbuotojai ir medicinos slaugytojos teikia paslaugas Vilniuje, Panevėžyje, Palangoje, Rukloje ir Šalčininkuose.

  Tai viena didžiausią patirtį turinčių, licencijuotų psichikos sveikatos klinikų Lietuvoje, kuri dirba nuo 2002 metų ( asmens sveikatos priežiūros LICENCIJA Nr. 2399, išduota 2002). Jūs būsite aptarnauti konfidencialiai ir kokybiškai, galėsime pasiūlyti platų paslaugų spektrą.

  Mes konsultuojame

  Asmens sveikatos klinikoje teikiamos konsultacijos ir taikomas gydymas vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Konsultuoja vaikų, paauglių ir suaugusių psichiatrai, psichoterapeutai, psichologai, socialiniai darbuotojai, psichikos slaugytojos ir kiti specialistai, todėl galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą Jums.

  Vyksta grupiniai užsiėmimaišeimų terapijosporų terapijostėvystės įgūdžių lavinimo grupės, vaikų dienos stacionaras, suaugusiųjų dienos stacionaras ir kitos paslaugos.

  Psichologai, psichiatrai ir psichoterapeutai konsultuoja internetu, nuotoliniu būdu per „Skype“, „Viber“, „Zoom“, „WhatsApp“, „Messenger“ ir per kitas saugias programėles. Nuotolinės konsultacijos metu psichiatras gali išrašyti elektroninį receptą vaistams.

  Mūsų gydymo būdai

  Asmens sveikatos klinikoje specialistai naudoja klasikinius, mokslo aprobuotus ir pasaulyje žinomų draugijų bei asociacijų pripažintus gydymo metodus ir konsultavimo būdus, taip pat skiria progresyviausią medikamentinį gydymą. Diegiami ir naujausi medicinos pasiekimai, ypač – gydant įvairias priklausomybes, psichines ligas.

  Daugiau

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku