„Asmens sveikatos klinikoje“ – naujas Suaugusių Psichoterapijos dienos stacionaras | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

„Asmens sveikatos klinikoje“ – naujas Suaugusių Psichoterapijos dienos stacionaras

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  „Asmens sveikatos klinikoje“ – naujas Suaugusių Psichoterapijos dienos stacionaras

  Pirmadienis liepos 31, 2023

  Nuo šių metų rugsėjo mėnesio Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centre „Asmens sveikatos klinika“ pradeda veikti naujas Suaugusių Psichoterapijos dienos stacionaras. Jame teikiama kompleksinė pagalba žmonėms esant šiems sutrikimams:

  Paslaugą gali gauti pacientai, kurie yra apdrausti PSD ir turi gydytojo psichiatro ar bet kurios profesinės kvalifikacijos gydytojo, įgijusio teisę taikyti psichoterapijos metodą siuntimą. Pacientai šia paslauga gali pasinaudoti,  jeigu negerėja ar blogėja psichikos būsena, kai ambulatorinis gydymas neefektyvus (dėl medikamentų neveiksmingumo, dėl medikamentų netoleravimo), arba kai pacientas pageidauja gydytis nemedikamentiniais gydymo metodais, bet ambulatorinė psichoterapija nepakankamai veiksminga dėl nepakankamo jos intensyvumo. Taip pat, kai reikalingas tęstinis kompleksinis psichiatrinis-psichoterapinis gydymas po gydymo psichiatrijos stacionare.

  Individualus darbas ir darbas grupėse

  Suaugusių Psichoterapijos dienos stacionaro komandoje dirba skirtingų sričių specialistai – psichiatrai-psichoterapeutai, psichologas-psichoterapeutas, psichikos sveikatos slaugytoja ir socialinis darbuotojas, kurie atlikus būsenos įvertinimą, sudarys pacientui tolesnės pagalbos ir gydymo planą.

  Tiek individualios psichiatro-psichoterapeuto, tiek psichologo-psichoterapeuto konsultacijos, tiek grupiniai užsiėmimai – psichologinių įgūdžių ir socialinių įgūdžių grupės – vyks kiekvieną dieną. Pacientams gydymo laikotarpiu, kuris tęsis 30 darbo dienų, galės būti skirtas nedarbingumo pažymėjimas. Grupės – ne didesnės kaip 8 asmenų.

  Pacientai pagal iš anksto sudarytą gydymo planą nepertraukiamai 6 savaites gaus šias paslaugas:

  Informacija specialistams

  Pacientą dėl psichoterapijos dienos stacionaro paslaugų gali siųsti gydytojas psichiatras arba bet kurios profesinės kvalifikacijos gydytojas, Įsakymo Nr. V-1292 nustatyta tvarka įgijęs teisę taikyti psichoterapijos metodą. Paslaugoms į psichoterapijos dienos stacionarą galima siųsti esant šiems sutrikimams F32.1, F32.2, F33.1, F33.2, F50 (jei geba adekvačiai maitintis ir palaikyti svorį), F60–62 ir esant šioms sąlygoms: psichikos būsena negerėja arba blogėja, kai ambulatorinis gydymas neefektyvus (dėl medikamentų neveiksmingumo, dėl medikamentų netoleravimo), arba pacientas pageidauja gydytis nemedikamentiniais gydymo metodais (kaip pirmaeiliais gydymo metodais), bet ambulatorinė psichoterapija nepakankamai veiksminga dėl nepakankamo jos intensyvumo, arba reikalingas tęstinis kompleksinis psichiatrinis-psichoterapinis gydymas po gydymo psichiatrijos stacionare ir pacientas motyvuotas psichoterapijai.

  Kontraindikacijos gydytis psichoterapijos dienos stacionare yra šios: 

  1. pacientas atsisako psichoterapinio gydymo arba nėra jam motyvuotas;

  2. esant šioms sveikatos būklėms (ūminei psichozei; ryškiam mąstymo formos ir (ar) turinio sutrikimui; ryškiam psichomotoriniam sujaudinimui arba sutrikusiai impulsų kontrolei; sunkiems organiniams psichikos sutrikimams; protiniam atsilikimui; manijos būsenai; didelei savižudybės rizikai; aktyviam piktnaudžiavimui psichoaktyviosiomis medžiagomis; pacientas negeba arba nesutinka laikytis psichoterapijos susitarimų, būtinų taikant psichoterapijos metodą (konfidencialumo, punktualumo, drausmės ar kt.))

  „Asmens sveikatos klinikos“ Suaugusių dienos stacionaras įsikūręs Vilniuje, adresu Žalgirio g. 90. Į dienos stacionaro specialistus nurodytus psichikos sutrikimus išgyvenantys asmenys gali būti nukreipti psichiatro po planinės apžiūros arba kreiptis tiesiogiai, užpildę registracijos formą internetu www.asklinika.lt arba telefonu +370 652 11903.

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku