„Asmens sveikatos klinikoje“ – Vaikų ir paauglių ambulatorinės dienos stacionaro veiklos | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

„Asmens sveikatos klinikoje“ – Vaikų ir paauglių ambulatorinės dienos stacionaro veiklos

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  „Asmens sveikatos klinikoje“ – Vaikų ir paauglių ambulatorinės dienos stacionaro veiklos

  Ketvirtadienis lapkričio 4, 2021


  Nuo lapkričio mėnesio psichoterapijos ir psichoanalizės centre „Asmens sveikatos klinika“ pradedamos teikti ambulatorinės dienos stacionaro veiklos Vaikams ir paaugliams. Šios kompleksinės pagalbos šeimai paslaugos, orientuotos į emocijų, elgesio, nuotaikos ir nerimo spektrų sutrikimų turinčius 12–17 metų paauglius (atskiru sprendimu galėtų būti priimami ir jaunesni 10–11 m. vaikai).

  Darbas grupėse – pagal amžių ir sunkumus

  Ambulatorines kompleksines paslaugas teiks komandoje dirbantys skirtingų sričių specialistai – vaikų psichiatras, medicinos psichologas, psichikos sveikatos slaugytoja ir socialinis darbuotojas, kurie drauge atliks reikiamus tyrimus bei sudarys pacientui tolesnės pagalbos gydymo planą.

  Įgyvendinant sudarytą gydymo planą, tiek individualios psichiatro, tiek psichologo konsultacijos, tiek grupiniai užsiėmimai – psichologinių įgūdžių ir socialinių įgūdžių grupės – vyks po pamokų. Taip vaikas ar paauglys neturės gulėti ligoninėje ir „iškristi“ iš mokyklos rutinos – po terapijų ir konsultacijų jis grįžta namo. Darbui grupėse vaikai ir paaugliai skirstomi, atsižvelgiant į jų amžių ir patiriamus sunkumus. Grupės – ne didesnės kaip 6 asmenų.

  Vaikai ir paaugliai pagal iš anksto sudarytą gydymo planą nepertraukiamai 3 savaites gaus šias paslaugas:

  Užsiėmimai – ir tėvams

  „Asmens sveikatos klinikos“ trijų savaičių laikotarpyje veiks ir tęstinius sunkumus išgyvenančių vaikų bei paauglių tėvams skirtos grupės, taip pat jiems teikiamos konsultacijos.

  Pirmiausia tėvai jiems skirtose grupėse edukuojami – suprantamai paaiškinamos ir su jais aptariamos konkrečios su jų vaiko diagnoze susijusios prognozės bei rekomendacijos. Taip pat vyks psichologo ir socialinio darbuotojo moderuojami tėvų savitarpio pagalbos užsiėmimai.

  Paslaugos kaina 3 savaičių užsiėmimas 380 EUR

  „Asmens sveikatos klinikos“ šias paslaugas teikia Vilniuje, adresu Žalgirio g. 90. Į centro specialistus įvairius psichikos sutrikimus išgyvenantys vaikai ir paaugliai bei jų tėvai gali būti nukreipti psichiatro po planinės apžiūros arba kreiptis tiesiogiai, užpildę registracijos formą internetu www.asklinika.lt arba telefonu +370 652 11903.

  „Asmens sveikatos klinikos“ – Vaikų ir paauglių ambulatorinės dienos stacionaro veiklų koordinatorė vaikų ir paauglių psichiatrė Kamilė Plėšnyė – Čapkauskienė.


  Vaikų ir paauglių psichiatrės Kamilės Plėšnytės – Čapkauskienės darbo patirtis

  2016.10 – 2018.05 Vaiko raidos centras, Vaikų ligoninės, Vilniaus universiteto ligoninės Santarų klinikų filialas, medicinos gydytojas, Vaikų ir paauglių psichiatrijos skyriuje budėjimais

  2018.09 – dabar Vaiko raidos centras, Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialas, medicinos gydytojas, vaikų ir paauglių krizių intervencijos skyriuje budėjimais, (nuo 2020-07 gyd. v.p. psichiatras)

  2019.01 – 2020.02 Respublikinis priklausomybės ligų centras, Vilniaus filialas, darbas ambulatoriniame skyriuje (vaikų ir paauglių konsultavimas), darbas vaikų ir jaunimo reabilitacijos skyriuje (medicinos gydytojas – gydytojas asistentas)

  2020.02 – dabar Vaiko raidos centras, Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialas, vaikų ir paauglių psichiatrijos skyrius, medicinos gydytojas – gydytojas asistentas), nuo 2020 07 – gyd. vaikų ir paauglių psichiatras

  2021.03 – dabar Asmens sveikatos klinika vaikų ir paauglių psichiatrė, vaikų ir paauglių ambulatorinės dienos stacionaro veiklų koordinatorė

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku