„Asmens sveikatos klinikos“ psichologinės pagalbos projektas jaunimui išrinktas geriausia metų iniciatyva | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

„Asmens sveikatos klinikos“ psichologinės pagalbos projektas jaunimui išrinktas geriausia metų iniciatyva

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  „Asmens sveikatos klinikos“ psichologinės pagalbos projektas jaunimui išrinktas geriausia metų iniciatyva

  Ketvirtadienis gruodžio 31, 2020

  Šiais metais Vilniaus jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ organizuojamuose Vilniaus jaunimo apdovanojimuose psichoterapijos ir psichoanalizės centro „Asmens sveikatos klinika“ teikiama nemokama psichologinė pagalba Vilniaus ir Vilniaus rajono 10-12 klasių moksleiviams pripažinta „Metų iniciatyva“.

  Projekto, „Asmens sveikatos klinikos“ įgyvendinamo kartu su partneriais iš VšĮ „Palaimintojo J. Matulaičio šeimos pagalbos centro“, metu teikiama nemokama psichologų ir psichiatrų pagalba Vilniaus gimnazistams. 10-12 klasių moksleiviai gali kreiptis į mūsų komandos specialistus ir gauti iki 20 nemokamų vienos valandos trukmės konsultacijų per metus. Medicinos psichologai, psichoterapeutai, turintys ilgametę patirtį dirbdami tiek su psichikos ligų prevencija, tiek su jų gydymu, konsultuoja ir gyvai, Žalgirio g. 90, Vilniuje, ir nuotoliniu būdu: Skype, Messenger, Zoom, Viber ir kt. programėlėmis.

  Visos gimnazistams teikiamos konsultacijos yra konfidencialios – tai, ką moksleiviai aptaria su specialistu, lieka tik tarp judviejų.

  Ne pirmus metus organizuojamų Vilniaus jaunimo apdovanojimų tikslas – pastebėti, įvertinti ir paskatinti toliau aktyviai dalyvauti visuomeninėje ir savanoriškoje veikloje iki šiol veikliai dalyvavusią Vilniaus miesto jaunuomenę bei Vilniuje esančias organizacijas, dirbančias su jaunimu.

  Už nominantus šiais metais buvo kviečiama balsuoti internetu ir juos taip pat vertino apdovanojimų komisija, kurią sudarė Vilniaus miesto savivaldybės Mero patarėjas Albertas Lakštauskas,  Europos studentų teisininkų asociacijos Lietuvos nacionalinės grupės Vilniaus filialo generalinė sekretorė ir Vilniaus jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ revizijos komisijos pirmininkė Dominyka Urbanavičiūtė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė (Jaunimo skyriaus vedėja) Gita Kondrotaitė, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) Valdybos narys ir Vilniaus jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ pirmininkas Vidmantas Mitkus, Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos narė ir Jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Deimantė Rimkutė.

  Daugiau informacijos apie projektą: https://bit.ly/pagalbagimnazistams

  Registracija: http://bit.ly/klinikosregistracija

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku