DUK - COVI-19 laikotarpiu | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

DUK – COVI-19 laikotarpiu

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  DUK – COVI-19 laikotarpiu

  Šeštadienis kovo 21, 2020

  Kodėl karantino laikotarpiu turėčiau kreiptis psichologinės pagalbos?

  Buvimas saviizoliacijoje, karantine, nuolatinis žinių srautas apie viruso plitimą tiek mūsų šalyje, tiek pasaulyje kiekvienam žmogui kelia nerimą, pyktį, o kartais – net tam tikrus trauminio streso simptomus. Todėl būnant izoliacijoje labai svarbu neapleisti socialinių poreikių – siekio bendradarbiauti, būti išklausytam, informuotam.

  Tie, kas įprastomis sąlygomis reguliariai lankėsi pas psichikos sveikatos specialistus, šių konsultacijų turėtų nenutraukti ir rinktis pokalbį su profesionalu nuotoliniu būdu. Įprastos rutinos laikymasis, galimybė pasidalinti išgyvenamais jausmais padeda kontroliuoti kylantį nerimą.

  Jei pas psichikos sveikatos profesionalus prieš tai nesilankėte, tačiau jaučiate, kad jums kyla nerimas dėl susidariusios situacijos, sunku susikaupti, užmigti, kyla sunkumų bendraujant su artimaisiais ar vaikais, patiriate daug neigiamų išgyvenimų ir pan. – kviečiame pasikalbėti su mūsų klinikos specialistais nuotoliniu būdu.

  Kaip teikiamos nuotolinės konsultacijos?

  Nuotolinės konsultacijos teikiamos jums patogiu būdu: Skype, WhatsApp, Viber, Messenger programėlėmis arba telefonu.

  Kokios nuotolinės konsultacijos teikiamos?

  Karantino laikotarpiu „Asmens sveikatos klinikoje“ teikiamos vaikų ir suaugusių psichologų, psichiatrų, psichoterapeutų konsultacijos. Tiems, kurie reguliariai naudoja vaistus, psichiatrai po konsultacijos gali išrašyti elektroninį receptą.

  Ar yra galimybė karantino laikotarpiu gauti receptą vaistams?

  Taip, mūsų klinikoje dirbantys psichiatrai nuotolinės konsultacijos metu gali išrašyti el. receptą vaistams.

  Psichologinė pagalba medikams: ką reikia žinoti?

  Suprasdami iššūkius, su kuriais dabar susiduria šalies medikai, „Asmens sveikatos klinikos“ specialistai karantino laikotarpiu teikia jiems nemokamą psichologinę pagalbą. Vienkartinės psichikos sveikatos specialistų konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu: Skype, WhatsApp, Viber, Messenger programėlėmis ar telefonu.

  Registruodamiesi nemokamai konsultacijai medikai turi nurodyti ligoninę, kurioje dirba, ir savo specialybę: www.asklinika.lt/registracija

  Kokiomis kalbomis teikiamos konsultacijos?

  Nuotolinės konsultacijos teikiamos lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbomis

  Kaip užsiregistruoti į nuotolinę konsultaciją?

  Į nuotolinę konsultaciją galima užsiregistruoti:

  Ar nuotolinės konsultacijos metu užtikrinamas konfidencialumas?

  Jūsų saugumui esame pasiruošę tvarką ir dirbame pagal BDAR reglamentavimą, todėl užtikrinam saugią, konfidencialią paslaugos kokybę nuotoliniu būdu.

  „Asmens sveikatos klinikos“ specialistai teikia nemokamą pagalbą medikams

  Lietuvoje plintant COVID-19 virusui mūsų šalies ligoninėse dirbantys medikai patiria milžinišką iššūkį. Jie ne tik kovoja su pasaulio medicinai dar nežinomu virusu, kasdien bendraudami su pacientais rizikuoja savo sveikata, bet ir susiduria su dideliu dėmesiu iš visuomenės ir žiniasklaidos.

  Esame dėkingi mūsų šalies medikams už jų daromą darbą ir norime, kad šioje sudėtingoje situacijoje jie neliktų vieni ir pasirūpintų ne tik fizine, bet ir psichine savo sveikata.

  „Asmens sveikatos klinikos“ specialistai nuo šiol teikia nemokamas vienkartines psichologinės pagalbos konsultacijas medikams. Konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu: Skype, WhatsApp, Viber, Messenger programėlėmis ar telefonu.

  Registruodamiesi nemokamai konsultacijai nurodykite ligoninę, kurioje dirbate, ir savo specialybę: www.asklinika.lt/registracija

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku