Nemokama psichologinė pagalba Vilniaus gimnazistams | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Nemokama psichologinė pagalba Vilniaus gimnazistams

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Nemokama psichologinė pagalba Vilniaus gimnazistams

  Pirmadienis balandžio 20, 2020

  „Asmens sveikatos klinikoje“ teikiame nemokamas psichologo ir psichiatro paslaugas Vilniaus gimnazistams. 10-12 klasių moksleiviai gali kreiptis į mūsų komandos specialistus ir gauti iki 20 nemokamų konsultacijų per metus. Medicinos psichologai, psichoterapeutai, turintys ilgametę patirtį dirbdami tiek su psichikos ligų prevencija, tiek su jų gydymu, konsultuoja ir gyvai, ir nuotoliniu būdu: Skype, Messenger, Zoom, Viber ir kt. programėlėmis.

  Visos konsultacijos yra konfidencialios – tai, ką moksleivis aptars su specialistu, liks tik tarp judviejų. Vienos konsultacijos trukmė – 1 val.

  Jei moksleiviui karantino metu norisi pasikalbėti su psichologu, siūlome atrasti ramią vietą namuose: tai gali būti nenaudojamas kambarys, balkonas ar kita erdvė, kur neblaškytų namiškiai. Jei namie sunku atrasti ramų kampelį, rekomenduojame rasti ramią vietą lauke arba, pvz., skambinti iš automobilio. Svarbiausia, kad konsultacijos metu neblaškytų pašaliniai žmonės.

  Karantinui pasibaigus kviečiame apsilankyti „Asmens sveikatos klinikoje“, įsikūrusioje Žalgirio g. 90, Vilniuje.

  Kviečiame registruotis:
  – telefonu +37065211903 arba +37052607636
  – parašius mums žinutę „Asmens sveikatos klinikos“ Facebook paskyroje – užpildžius registracijos formą https://asklinika.lt/registracija.

  Registruojantis komentarų skiltyje būtinai parašykite, kad registruojatės projekto „Vaikų ir paauglių individualaus bei grupinio psichologinio klimato mokyklose gerinimas“ konsultacijai.

  Nemokamos konsultacijos teikiamos įgyvendinant bendrą licencijuotos klinikos „Asmens sveikatos klinika“ (Všį „Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras“) ir partnerio VŠĮ „Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centras“ projektą.

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku