Biblioterapija (knygų skaitymo terapija) | Asmens sveikatos klinika

Biblioterapija

Registracija internetu

Registracija telefonu

Biblioterapija

Skaitymas leidžia geriau suprasti ir įvertinti savo ir kitų žmonių poelgius, jausmus, lengviau užmegzti ir palaikyti ryšius su kitais žmonėmis.

Įsitraukę į kūrinį, galime susikurti ir įsivaizduoti save tam tikru herojumi, išgyventi jausmus, kuriuos patiria herojus.

Žmonės dažnai tapatinasi su herojumi, turinčiu panašių problemų, o tai padeda aiškiau suprasti ir tinkamai vertinti savo pačių situaciją, galbūt atrasti naujų sprendimo būdų.

Skaitymas gydymo priemonė, padedanti išgyventi kito asmens jausmus, drauge suvokiant save.

Asmens sveikatos klinikoje skaitymo terapijas veda patyrę psichologai, psichiatrai ir psichoterapeutai.

Konsultuoja Specialistai:

Paslaugos kaina:

Nuo EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku