Psichiatrijos klinika | Konsultacija dienos centre | Asmens sveikatos klinika

Psichiatro konsultacija dienos centre

Registracija internetu

Registracija telefonu

Susiduriate su įvairiomis psichologinėmis problemomis? Norite geriau pažinti save ir išmokti susitvarkyti su savo neigiamų jausmų apraiškomis? Psichiatrijos klinika Vilniuje ir joje dirbantys specialistai suteiks Jums visą reikiamą pagalbą.

Psichiatrijos klinika visiems

Asmens sveikatos klinikoje dirbančių psichologų komanda yra pasirengusi aptarnauti tiek suaugusius, tiek vaikus bei paauglius, tiek senjorus ir visus skirtingo amžiaus ir su skirtingomis problemomis susiduriančius žmones. Priklausomai nuo problemos pobūdžio bei paciento poreikių, užsiėmimai vyksta grupėse arba individualiai.

Užsiėmimų grupėse privalumai:

Individualių konsultacijų privalumai:

Asmens sveikatos klinikos dienos centras atvertas duris laiko visiems lankytojams. Nepabijokite, susisiekite su mumis.

Konsultuoja Specialistai:

Jolita Žurauskienė

Dalia Rusteikienė

Paslaugos kaina:

Nuo EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku