Psichologo konsultacija dienos centre | Asmens sveikatos klinika

Psichologo konsultacija dienos centre

Registracija internetu

Registracija telefonu

Psichologo paslaugos ir jų kainos

Šiame puslapyje sužinosite visą reikalingą informaciją, apie tai, kokias paslaugas teikia psichologas Vilniuje. Kaina priklauso nuo paslaugos tipo – peržvelkite mūsų kainoraštį, kuriame atrasite tvarkingai pagal paslaugų kategorijas suskirstytas kainas. Psichologo konsultacija teikiama visiems norintiems – nuo tėvų su mažais vaikais iki paauglių, suaugusių ar senjorų. Maloniai kviečiame apsilankyti Asmens sveikatos klinikoje.

Pasinaudokite patyrusio psichologo pagalba

Jeigu susiduriate su sunkiais gyvenimo iššūkiais ar išgyvenimais ir nepajėgiate su jais susitvarkyti, nevenkite kreiptis pagalbos į patyrusį specialistą. Kartu išspręsti problemas kur kas lengviau negu vienam. Patyręs psichologas yra savo srities specialistas – savo darbe jis kasdien susiduria su daugybe kitų žmonių patiriamų sunkumų, todėl gali padėti ir Jums.

Individualios konsultacijos

Kiekvieno gyvenimas yra nepakartojamas ir unikalus. Ir nors dažnai išgyvenamos problemos yra gana panašaus pobūdžio ir Jūs nepatiriate to, ko nebuvo patyręs kas nors kitas, vis dėlto kiekvienas išgyvena savo jausmus skirtingai. Būtent dėl šios priežasties patyręs psichologas turi išnagrinėti Jūsų individualią situaciją, pažvelgti į ją Jūsų akimis ir padėti kaip tik konkrečiu atveju įmanoma geriausiai. Tokie ir yra mūsų Asmens sveikatos klinikos psichologai – jis visuomet pasirengę padėti Jums, nesvarbu, su kokiais iššūkiais susidurtumėte.

Kaip vyksta psichologo konsultacija

Psichologo konsultacijos Asmens sveikatos klinikoje būna individualios, kuomet akis į akį konsultuojamasi su specialistu arba vyksta grupėse. Grupiniai užsiėmimai – tai puiki galimybė dalintis vienas su kitu savo patirtimi, padedant ir prižiūrint patyrusiam specialistui. Ar geriau lankyti užsiėmimus grupėse ar užsirašyti į individualias konsultacijas, priklauso nuo kliento poreikių bei problemų, su kuriomis susiduriama. Apsilankę pas psichologą pirmą kartą, konsultacijos metu išsiaiškinsite, kokius užsiėmimus rinktis ir kiek apsilankymų yra reikalinga.

Kviečiame apsilankyti pas profesionalius sveikatos klinikos psichologus už prieinamą bei palankią kainą. Pasirūpinkite savimi ir laiku užkirskite kelią psichologinėms problemoms, kol jos netapo dar sudėtingesnės. Mūsų specialistai padės Jums įveikti visus sunkumus ir susikurti pilnavertį, džiaugsmu bei pasitikėjimu paremtą gyvenimą.

Konsultuoja Specialistai:

Paslaugos kaina:

Nuo EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku