Psichoterapija Vilniuje dienos centre | Asmens sveikatos klinika

Individuali psichoterapija dienos centre

Registracija internetu

Registracija telefonu

Teikiame individualias psichoterapeutų konsultacijas. Psichoterapija Vilniuje atliekama mūsų patyrusių specialistų, kurie yra pasirengę konfidencialiai bei patikimai padėti Jums pačiais sudėtingiausiais gyvenimo klausimais.

Privatus psichiatras padės sunkesnių psichikos problemų atvejais.

Kodėl psichoterapija yra geras sprendimas?

Individualių psichoterapijos konsultacijų metu galima skirti pacientui daug laiko, nuodugniai įsigilinti į konkrečią išgyvenamą būseną ar situaciją ir padėti kaip tik galima geriausiai.

Per daugelį savo veiklos metų esame padėję ne vienam pacientui, daugelis jų po mūsų individualių konsultacijų įgavo savyje paspirties ir jėgų įveikti sunkumus ir iš esmės keisti savo gyvenimą.

Psichoterapeutas mūsų klinikoje individualiai konsultuoja:

Individuali psichoterapija Vilniuje, Asmens sveikatos klinikoje, Žalgirio g. 90

Nieko nėra neišsprendžiamo! Sunkumus įveikti padės privatus psichiatras, psichoterapeutas ar kitas klinikos specialistas. Šie specialistai dalyvauja tarptautinėse konferencijose, mokymuose ir nuolatos kelia savo kvalifikaciją, todėl pacientams siūlo aukščiausios kokybės paslaugas.

Konsultuoja Specialistai:

Vita Čioraitienė

Paslaugos kaina:

Nuo EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku