Šeimos psichologas dienos centre Vilniuje | Asmens sveikatos klinika

Šeimos psichologas dienos centre

Registracija internetu

Registracija telefonu

Jeigu Jūs susiduriate su sunkumais šeimyniniame gyvenime, šeimos psichologas padės juos išspręsti. Nieko nėra neįveikiamo ir kiekvienas turime teisę į darnų bei laimingą šeimos gyvenimą, tiesiog kartais dėl savo nepastabumo patys susikuriame problemų, kurias pamatyti ir įveikti padės patyrę specialistai.

Šeimos konsultacija skiriama sutuoktinių poroms.  Dažniausiai kreipiasi šeimos, kurios  ieško atsakymų į svarbius tarpusavio santykių klausimus.

Kokius sunkumus padeda spręsti šeimos psichologas?

Labai svarbu, kad psichologas matytų šeimą kaip vientisą organizmą, kuomet vieną šeimos narį ištikus problemoms, paveikiama visa šeima. Tai padės užtikrinti visokeriopą pagalbą visiems situacijos dalyviams. Visos konsultacijos vykdomos konfidencialiai, apsaugant kliento duomenis nuo pašalinių asmenų.

Konsultuojama tais atvejais, kai:

Norime pabrėžti, kad galite drąsiai kreiptis į mus, kai patiriate bet kokį stresą šeimoje, išgyvenate skaudžias netektis ir pan. Svarbu suprasti savo emocijas ir išlaisvinti jas. Laiku susigaudžius savyje ir įveikus sunkumus, užkertamas kelias susvetimėjimo jausmui, rimtoms psichologinėms problemoms.

Šeimos likimas – Jūsų rankose! Sukurkite pavyzdinę šeimą, kupiną tarpusavio supratimo ir pilnatvės. Mes padėsime Jums tai įgyvendinti.

Konsultuoja Specialistai:

Ieva Viltrakytė

Daiva Balčiūnienė

Paslaugos kaina:

Nuo EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku