Psichoterapeutas Vilniuje | Užsiėmimai grupėse | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Grupinė psichoterapija

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Grupinė psichoterapija – efektyvus psichoterapijos metodas, kai padedamas specialisto, klientas problemas sprendžia žmonių grupėje, pasinaudodamas jų patirtimi. Užsiėmimus veda psichiatras arba psichoterapeutas – Vilniuje įsikūrusi Asmens sveikatos klinika siūlo grupinėje psichoterapijos sesijas, kuriose dalyvauja ne mažiau 5-6 žmonių. Grupinės psichoterapijos taisyklės užtikrina maksimaliai saugią aplinką, kalbant apie Jums jautrius išgyvenimus.

  Kodėl verta prisijungti prie grupinės psichoterapijos?

  Užsiėmimų grupėse privalumai:

  Spręsti sunkumus Jums padės ilgametę patirtį sukaupęs psichiatras arba psichoterapeutas Vilniuje, Asmens sveikatos klinikoje, Žalgirio g. 90.

  Konsultuoja Specialistai

  :

  Gintare Jonaitiene

  Gintarė Jonaitienė

  Lora Šapalienė

  Lora Šapailienė

  Paslaugos kaina:

  Nuo 25 EUR

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku