Pagalbos grupės priklausomybės ligomis sergančiųjų artimiesiems | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Pagalbos grupės priklausomybės ligomis sergančiųjų artimiesiems

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Pagalbos grupės priklausomybės ligomis sergančiųjų artimiesiems

  Priklausomybė nuo alkoholio ar narkotikų paliečia ne tik ja sergantį žmogų, bet ir jo artimuosius. Ilgalaikis stresas, įtampa, kaltės ir gėdos jausmai gali sukelti ir ilgalaikių padarinių – tokių šeimų nariai dažniau linkę sirgti depresija, nerimo sutrikimais.

  Tokiose šeimose augantys vaikai priklausomybės padarinius gali jausti visą gyvenimą. Jie turi didesnę riziką susirgti priklausomybės ligomis ar susirasti partnerį ar partnerę, priklausomą nuo psichoaktyvių medžiagų. Augantys tokioje šeimoje vaikai dažnai linkę save nuvertinti, jaučia nerimą, bejėgiškumą, vienatvę ir labai dažnai – gėdą ir kaltę.

  Tam, kad vieno asmens priklausomybė neturėtų padarinių kitų asmenų sveikatai ir gerovei, svarbu ieškoti pagalbos tiek jam, tiek artimiesiems. Mes kviečiame į psichoterapines grupes, kurių metų priklausomybės ligomis sergančių asmenų artimieji:

  Toks bendravimas psichoterapinės grupės metu mažina žmonių patiriamą vienišumo jausmą, gerina bendravimo įgūdžius.

  Vieno susitikimo trukmė – 1,5. Susitikimai vyksta kartą per savaitę.

  Konsultuoja Specialistai

  :

  Edgaras Čiūras

  Paslaugos kaina:

  Nuo 25 EUR

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku