Relaksacija Vilniuje, Žalgirio g. 90 | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Relaksacija

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Relaksacija

  Relaksacija – saugus ir efektyvus būdas įveikti stresą bei pagerinti gyvenimo kokybę.

  Asmens sveikatos klinikoje relaksacijos metu valingai arba nevalingai mūsų organizmas geba atpalaiduoti raumenis ir pašalinti kūno įtampą.  Fizinis atsipalaidavimas (Relaksacija) padeda pašalinti psichologinę bei dvasinę įtampą, nusiraminti, patekti į ramybės būseną – psichinis atsipalaidavimas.

  Mums atsipalaidavus:

  Po relaksacijos atsipalaidavęs žmogus aiškiau mąsto, greičiau ir geriau įsisavina informaciją. Taip pat geriau valdo savo ir supranta kito žmogaus emocijas, todėl atsipalaidavimo įgūdžiai padeda pasiekti geresnių rezultatų tiek dirbant, tiek bendraujant su draugais, kolegomis ar artimaisiais.

  Asmens sveikatos klinikoje relaksacijos teikiama nauda:

  Asmens sveikatos klinika rekomenduoja lankyti nuo 5 iki 10 relaksacijos seansų. Relaksacijos grupėje yra ne daugiau  6 žmonių.

  Relaksacija Vilniuje, Žalgirio g. 90 Asmens sveikatos klinikoje

  Konsultuoja Specialistai

  :

  Laura Viškelytė

  Paslaugos kaina:

  Nuo 25 EUR

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku