Tėvystės įgūdžių lavinimo grupės | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Tėvystės įgūdžių lavinimo grupės

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Tėvystės įgūdžių grupė

  Tėvystės įgūdžių grupė skirta tėvams, norintiems geriau suprasti savo vaiką ir augti kartu su juo. Daug tėvų, bendraudami su savo vaikais, kiekvieną dieną susiduria su didesniais ar mažesniais iššūkiais: sunku suprasti vaiką ir jo norus, vaiko elgesys dažnai kelia susierzinimą ar pyktį, jaučiame per mažai artimo bendravimo su vaiku.

  Tėvystės įgūdžių grupės programa siekiama:

  Kada reikia kreiptis?

  Rekomenduojama kreiptis jeigu santykiuose su vaiku kartais jaučiatės pasiklydę tarp manipuliacijų, pasikartojančio moralizavimo ir konfliktų,  jums sunku suprasti, ko nori jūsų vaikas ir kodėl jis elgiasi tam tikru būdu, norite, kad jūsų santykis su vaiku būtų šiltesnis, atviresnis, norite išmokti drąsinti savo vaiką bei stiprinti jo savivertę.

  Kas gali kreiptis?

  Tėvai, globėjai, giminaičiai, artimai dalyvaujantys šeimos gyvenime. Taip pat poros, planuojančios susilaukti ar įsivaikinti vaikų.

  Kokias paslaugas teiksime?

  Susitikimų formatas bus teorinis bei praktinis. Klausysime paskaitų apie šeimos gyvenimo principus, tėvų ir vaikų santykius. Taip pat spręsime dalyviams aktualias konkrečias situacijas, diskutuosime drauge ieškodami atsakymų.

  Mūsų patarimas Jums

  Prieš pradedant lankyti grupę, kviečiame į individualią įvadinę konsultaciją, kurios metu aptartume jūsų poreikius bei grupės programą.

  Tėvystės įgūdžių grupės vyksta Vilniuje, Žalgirio g. 90 Asmens sveikatos klinikoje

  Konsultuoja Specialistai

  :

  Gintare Jonaitiene

  Gintarė Jonaitienė

  Vaikų psichologė Gintarė Jonutienė

  Gintarė Jonutienė

  Paslaugos kaina:

  Nuo 25 EUR

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku