Emocinio intelekto mokymai | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Emocinio intelekto mokymai

 • en
 • Nuotolinės konsultacijos

  Registracija internetu

  Registracija telefonu

  Socialinio darbuotojo vaidmuo – daugialypis. Visų pirma jis padeda klientui sukurti tinkamą paramos sistemą: susidaryti planą ir numatyti konkrečius žingsnius. Socialinis darbuotojas taip pat teikia informaciją apie socialines paslaugas, konsultuoja ir informuoja artimuosius. Bendradarbiaudamas su įvairiais specialistais ir institucijomis socialinis darbuotojas atstovauja teisėtiems kliento interesams, tarpininkauja siekiant teisinės pagalbos.

  Savo darbu socialinis darbuotojas siekia sukurti tinkamas sąlygas klientui ir jo šeimai ugdyti bei stiprinti gebėjimą spręsti iškilusias socialines problemas. Tam, kad šį tikslą jis pasiektų sėkmingai, neužtenka vien gero socialinės sistemos išmanymo. Geras socialinis darbuotojas taip pat puikiai išmano ir žmogaus psichologijos dėsnius, emocijas.

  Emocinio intelekto mokymai

  Šie mokymai skirti norintiems pagilinti žinias apie emocinį intelektą, įgyti gebėjimų, padedančių siekti asmeninio tobulėjimo ir psichologinio stabilumo gyvenime.

  Šešių mokymų susitikimų metu socialiniai darbuotojai iš psichologijos ekspertų mokosi apie:

  Mokymai/konsultacijos vyksta Vilniuje, Žalgirio g. 90 Asmens sveikatos klinikoje.

  Mokymų susitikimai vyksta 1-2 kartus per savaitę. Vieno susitikimo trukmė 45 min.

  Emocinio intelekto mokymai nuotoliniu būdu internetu SKYPE, WhatsApp, Viber, Messenger, Zoom ir kitomis komunikacijos programomis.

  Turinčius papildomų klausimų ar susidomėjusius mokymais socialinius darbuotojus kviečiame kreiptis telefonu +370 652 11903

  Konsultuoja Specialistai

  :

  Paslaugos kaina:

  Nuo 20 EUR

  Registracija internetu
  Registracija telefonu
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku