Psichologo konsultacija internetu | Asmens sveikatos klinika

Nuotolinės konsultacijos internetu

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Nuotolinės psichologų, psichiatrų, psichoterapeutų ir socialinių darbuotojų konsultacijos internetu, nuotoliniu būdu

  Asmens sveikatos klinikos vaikų ir suaugusių psichologai, psichiatrai ir psichoterapeutai konsultuoja internetu SKYPE, WhatsApp, Viber, Messenger, Zoom ir kitomis komunikacijos programomis – nuotoliniu būdu

  Registruokitės telefonu arba el. būdu:

  Gyvenantiems Lietuvoje +37065211903 arba el. registracija

  Gyvenantiems ne Lietuvoje  el. registracija arba el. paštu: registracija@asklinika.lt 

  Jūsų saugumui esame pasiruošę tvarką ir dirbame pagal BDAR reglamentavimą, todėl užtikrinam saugią, konfidencialią paslaugos kokybę nuotoliniu būdu.

  Asmens sveikatos klinikos vaikų, paauglių ir suaugusių psichologai, psichiatrai ir psichoterapeutai konsultuoja internetu – nuotoliniu būdu. Psichiatrai nuotolinės konsultacijos metu gali išrašyti el. receptą.

  Suderinę iš anksto tinkamą laiką konsultacijas vykdome nuotoliniu būdu. Paslauga teikiama ir užsienyje gyvenantiems lietuviams ir kitataučiams. Konsultuojame lietuvių, anglų, lenkų, rusų kalbomis.

  Nuotolinės konsultacijos teikiamos kainyne numatytomis kainomis, išskyrus psichologinio ištyrimo paslaugą.

  Dėl nuotolinių konsultacijų ar vaistų išrašymų/receptų registruokitės žemiau nurodytais kontaktais ir mes su Jumis suderinsime konsultacijos laiką:

  Gyvenantiems Lietuvoje +37065211903 arba el. registracija

  Gyvenantiems ne Lietuvoje +441392581119 arba el. registracija

  Asmens sveikatos klinikos psichologas, psichiatras, psichoterapeutas ir socialinis darbuotojas konsultuoja nuotoliniu būdu per SKYPE, Viber, WhatsApp, Messenger ir kt.

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku