Psichologas, psichiatras konsultuoja internetu | Asmens sveikatos klinika

Konsultacijos per SKYPE – nuotoliniu būdu

Registracija internetu

Registracija telefonu

Konsultacijos internetu SKYPE – nuotoliniu būdu

Psichologas, psichiatras ir psichoterapeutas konsultuoja internetu per SKYPE.

Registruokitės telefonu: +441392581119

Jūsų patogumui, esame pasiruošę techninę bazę, kuri užtikrina saugų ryšį ir padeda saugiai, konfidencialiai teikti paslaugas internetu per SKYPE programą. Asmens sveikatos klinikos psichologai, psichiatrai ir psichoterapeutai konsultuoja internetu – nuotoliniu būdu.

Suderinę iš anksto tinkamą laiką konsultacijas vykdome nuotoliniu būdu. Paslauga teikiama užsienyje gyvenantiems lietuviams ir kitataučiams. Konsultuojame lietuvių, anglų, lenkų, rusų kalbomis.

Konsultacijos Skype teikiamos kainyne numatytomis kainomis, išskyrus psichologinio ištyrimo paslaugą.

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku