Santykių psichologas | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Santykių psichologas

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Kiekvienuose santykiuose kartais tenka patirti nesusikalbėjimo bei tarpusavio nesupratimo akimirkų ir tai yra natūralu. Nemažai porų kelią pastoja, o dažnai net santuoką išardo santykių krizė. Tačiau visam tam lengvai įmanoma užkirsti kelią, jei tik į santykių temą būtų investuojama truputį daugiau dėmesio ir pastangų. Norint pagerinti poros santykius, daug padėti gali patyręs santykių psichologas.

  Moksliniais tyrimais įrodyta, jog tos poros, kurios atvirai sprendžia savo santykius bei lankosi pas psichologus porų konsultacijose, iširsta kur kas rečiau, o dažnai palaiko net dar gražesnius ir stipresnius santykius, nei iki tol. Būtent todėl verta užsirašyti į konsultacijas – jų metu gausite rimtą postūmį ir daug įkvėpimo dirbti su savo santykiais, kurie taps dar geresni.

  Mažų ir didelių santykių problemų sprendimas

  Kiekvienas santykių psichologas savo darbe kasdien susiduria su įvairiomis situacijomis, kurios suteikia daug patirties ir gerai žino, kaip padėti. Porų terapija puikiai tiks ir poroms, kurioms iki visiškos laimės tetrūksta išspręsti nedidelius, tačiau vis pasikartojančius nesklandumus, trikdančius santykių ramybę.

  Paprastai vadinamoji santykių krizė bręsta po truputį. Užkirskite tam kelią! Asmens sveikatos klinikos specialistai turi daug sėkmingos patirties sprendžiant tiek prasidedančias, tiek įsisenėjusias santykių krizes, tačiau ilgi praktikos metai įrodė viena – kreipiantis iš anksto, įveikti problemas kur kas lengviau, nei ilgą laiką atidėliojus.

  Ko reikia norint tinkamai pasiruošti porų terapijai?

  Labai svarbu, kad santykių krizė būtų sprendžiama į konsultaciją atvykus abiems dalyviams. Be abejonės, nemažai pasieksite ir besirūpindamas santykiais vienas – kartais vieno žmogaus pastangos gali įkvėpti ir antrą, tačiau pats didžiausias porų terapijos efektyvumas pasiekiamas dalyvaujant abiems partneriams.

  Kada verta konsultuotis?

  Ar reikia laukti, kol problemos išsispręs pačios? Tikrai ne – kuo anksčiau kreipsitės, tuo lengviau ir paprasčiau bus pakeisti susidariusią padėtį. Naudinga kreiptis net tada, kai problemos atrodo labai mažos, tačiau jau kelia tam tikrą nepasitenkinimo pojūtį, kuris išlieka jausmuose. Susiformavus rimtoms problemoms ir kritinei situacijai, svarbu neatidėlioti ir kreiptis kaip įmanoma greičiau. 

  Dažnas galvoja, kad santykių psichologas niekuo padėti negalės, kad viską reikia spręsti pačiam arba kad situacija tiesiog yra per daug komplikuota, kad būtų išspręsta. Tai netiesa! Nėra nieko neįveikiamo ir tai liudija galybė savo santykių problemas įveikusių žmonių, kuriems mes padėjome, pavyzdžių. Verta pamėginti išgelbėti santykius ir konsultuotis visada – net tada, kai atrodo, kad santuoka ar santykiai jau griūna.

  Kreipkitės į mūsų profesionalių specialistų komandą! Patyręs santykių psichologas padės Jums rasti išeitis net iš pirmo žvilgsnio beviltiškai atrodančiose situacijose.

  Konsultuojame dėl santykių krizės ir internetu SKYPE, WhatsApp, Viber, Messenger, Zoom ir kitomis komunikacijos programomis – nuotoliniu būdu

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku