Santykių krizė ir kaip ją spręsti | Asmens sveikatos klinika

Santykių krizė ir kaip ją spręsti

Registracija internetu

Registracija telefonu

Kiekvienuose santykiuose kartais tenka patirti nesusikalbėjimo bei tarpusavio nesupratimo akimirkų ir tai yra natūralu. Nemažai porų kelią pastoja, o dažnai net santuoką išardo santykių krizė.

Moksliniais tyrimais įrodyta, jog tos poros, kurios atvirai sprendžia savo santykius bei lankosi pas psichologus porų konsultacijoms, iširsta kur kas rečiau, o dažnai palaiko net dar gražesnius ir stipresnius santykius nei iki tol.

Mažų ir didelių santykių problemų sprendimas

Porų santykių psichologai savo darbe kasdien susiduria su įvairiomis situacijomis, todėl yra sukaupę daug patirties ir gerai žino, kaip padėti. Porų terapija puikiai tiks ir poroms, kurioms iki visiškos laimės tetrūksta išspręsti ne didelius, tačiau vis pasikartojančius nesklandumus, trikdančius santykių ramybę.

Paprastai vadinamoji santykių krizė bręsta po truputį. Užkirskite tam kelią! Asmens sveikatos klinikos specialistai turi daug sėkmingos patirties sprendžiant tiek prasidedančias, tiek įsisenėjusias santykių krizes, tačiau ilgi praktikos metai įrodė viena – kreipiantis iš anksto įveikti problemas kur kas lengviau nei ilgą laiką atidėliojus.

Ko reikia norint tinkamai pasiruošti porų terapijai?

Labai svarbu, kad santykių krizė būtų sprendžiama į konsultaciją atvykus abiems dalyviams. Be abejonės, nemažai pasieksite ir besirūpindamas santykiais vienas – kartais vieno žmogaus pastangos gali įkvėpti ir antrą, tačiau pats didžiausias porų terapijos efektyvumas pasiekiamas dalyvaujant abiems partneriams.

Kreipkitės į mūsų patyrusių specialistų komandą ir jie padės Jums rasti išeitis net iš pirmo žvilgsnio  beviltiškai atrodančiose situacijose.

Nėra nieko neįveikiamo ir tai liudija galybė savo santykių problemas įveikusių žmonių, kuriems mes padėjome, pavyzdžių. Verta pamėginti išgelbėti santykius ir konsultuotis visada – net tada, kai atrodo, kad santuoka ar santykiai jau griūna.

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku