Šeimos psichoterapeutas | Šeimos psichologas | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Šeimos psichoterapeutas, šeimos psichologas

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Šeimos psichoterapeutas

  Šeima – tai viena iš didžiausių vertybių, kurias turime. Šeima sudaro didžiąją viso mūsų gyvenimo dalį ir daro jam neišvengiamą įtaką – jeigu esame nelaimingi šeimoje, nebūsime apskritai laimingi. Todėl labai svarbu pasirūpinti, kad šeimos gyvenimas būtų sklandus, kupinas tarpusavio supratimo bei pilnatvės.

  Jeigu Jūs susiduriate su sunkumais šeimyniniame gyvenime, šeimos psichologas padės Jums išspręsti visas iškilusias problemas. Nieko nėra neįveikiamo ir kiekvienas turime teisę į darnų bei laimingą šeimos gyvenimą, tiesiog kartais dėl savo nepastabumo patys susikuriame problemų, kurias padės pamatyti ir įveikti patyrę specialistai.

  Pagalba daugeliu šeimos gyvenimo atvejų 

  Labai svarbu, kad psichologas matytų šeimą kaip vientisą organizmą, kuomet vieną šeimos narį ištikus problemoms paveikiama visa šeima. Tai padės užtikrinti visokeriopą pagalbą visiems situacijos dalyviams.

  Asmens sveikatos klinikoje į šeimos psichologą gali kreiptis tiek sutuoktinių poros, tiek tėvai, auginantys mažus vaikus, tiek paaugliai, patiriantys problemų su tėvais, tiek vyresnio amžiaus žmonės, kurie jaučiasi atstumti. Galite kreiptis asmeniškai, kuomet pastebite problemas savyje ir nežinote, ką daryti. Visos konsultacijos vykdomos konfidencialiai, apsaugant kliento duomenis nuo pašalinių asmenų.

  Konsultuojama tais atvejais, kai:

  Taip pat visada galite drąsiai kreiptis į mus visais kitais atvejais, kuomet patiriate stresą šeimoje, išgyvenate bet kokias skaudžias netektis bei sunkias gyvenimo situacijas. Svarbu suprasti savo emocijas ir išlaisvinti jas. Laiku susigaudžius savyje ir įveikus sunkumus, užkertamas kelias susvetimėjimo jausmui, rimtoms psichologinėms problemoms.

  Šeimos likimas – Jūsų rankose! Sukurkite pavyzdinę šeimą, kupiną tarpusavio supratimo ir pilnatvės. Mes padėsime Jums tai įgyvendinti.

  Šeimos psichoterapeutas, šeimos psichologas konsultuoja nuotoliniu būdu internetu SKYPE, WhatsApp, Viber, Messenger, Zoom ir kitomis komunikacijos programomis.

  Konsultuoja Specialistai

  :

  Rasa karaliene

  Rasa Karalienė

  Lora Šapalienė

  Lora Šapailienė

  Dalia Minialgienė

  Paslaugos kaina:

  Nuo 60 iki 80 EUR

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku