Šeimos terapija Vilniuje, Žalgirio g. 90 | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Šeimos terapija

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Šeimos terapija

  Šeimos terapija – metodas, taikomas šeimos narių tarpusavio santykių nesklandumams šalinti, šeimos krizėms spręsti. Jei šeimos nariai nesijaučia komfortabiliai gyvendami kartu, kyla barniai, nesutarimai – tai prielaida taikyti būtent šį gydymo metodą. Konsultuojame šeimos klausimais ir vieną iš šeimos narių.

  Verta kreiptis į Asmens sveikatos kliniką, jei:

  Šeimos terapijos paslauga teikiama ir nuotoliniu būdu internetu SKYPE, WhatsApp, Viber, Messenger, Zoom ir kitomis komunikacijos programomis.

  Konsultuoja Specialistai

  :

  Dalia Minialgienė

  Paslaugos kaina:

  Nuo 200 EUR

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku