Seksologo konsultacija Vilniuje konfidencialiai | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Seksologo konsultacija Vilniuje

 • en
 • Nuotolinės konsultacijos

  Registracija internetu

  Registracija telefonu

  Seksologo konsultacija nuo šiol ir internetu

  Jei jūsų seksualiniam gyvenimui kažko trūksta, neskubėkite kaltinti partnerio.

  Apsvarstykite galimybę apsilankyti pas srities specialistą.

  Kiekvienas žmogus per gyvenimą susiduria su tam tikromis problemomis ar sutrikimais lytiniame gyvenime. Atsiradus pirmiesiems sutrikimų simptomams, labai svarbu kuo skubiau kreiptis seksologo konsultacijai. Tačiau ką daryti, jeigu nežinome kokie simptomai pranašauja tam tikrus artėjančius sutrikimus ir į kokį specialistą reikia kreiptis pagalbos?

  Asmens sveikatos klinikoje Jums padės patyręs šios srities specialistas seksologas Liudvikas Lazauskas.

  Kaip vyksta seksologo konsultacijos?

  Asmens sveikatos klinikoje teikiamos seksologo konsultacijos yra asmeniškos bei konfidencialios. Laikomasi kliento privatumo taisyklių, todėl visi duomenys yra saugomi ir nepasiekiami pašaliniams asmenims. Svarbi sąlyga, kad konsultacijos metu dalyvautų abu partneriai. Jų metu partneriams skiriamos užduotys („namų darbai“), padėsiančios suvokti, kad iškilusios problemos ar užklupę sutrikimai yra laikini. Tai metas pasidžiaugti, kad abu ėmėtės laiku kovoti su sunkumais. Svarbu pajusti, kad esate komanda ir jus į priekį veda tas pats tikslas.

  Atgaukite pasitikėjimą ir iš naujo džiaukitės pilnaverčiu seksualiniu gyvenimu! Profesionalaus seksologo konsultacija Vilniuje, Žalgirio g. 90 Asmens sveikatos klinikoje.

  Seksologo konsultacija teikiama ir internetu SKYPE, WhatsApp, Viber, Messenger, Zoom ir kitomis komunikacijos programomis – nuotoliniu būdu

  Konsultuoja Specialistai

  :

  Liudvikas Lazauskas

  Paslaugos kaina:

  Nuo *50 EUR

  Registracija internetu
  Registracija telefonu
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku