Pozityvi tėvystė ir tėvystės įgūdžių lavinimas | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Tėvystės įgūdžių lavinimo grupė

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Jeigu susiduriate su vaikų auginimo iššūkiais ir nebežinote, kokių auklėjimo metodų imtis, nes visi prieš tai taikyti būdai neveiksmingi, pravartu būtų išlavinti savo tėvystės įgūdžius. Kviečiame į tėvystės įgūdžių lavinimo kursus Asmens sveikatos klinikoje visus tėvus, kurių tikslas pozityvi tėvystė ir darna šeimoje. Registruotis gali tiek mažus, tiek vyresnius vaikus ar paauglius auginantys tėčiai ir mamos.

  Pozityvi tėvystė ir praktinis įgūdžių pritaikymas

  Tėvai, lankantys grupės užsiėmimus, ne tik gaus naudingų teorinių žinių, bet ir turės galimybę įgyvendinti jas praktikoje. Grupėse kartu su tėveliais dirba Asmens sveikatos klinikos specialistai, turintys daug darbo su vaikais patirties. Šie specialistai yra pasirengę padėti Jums visais su vaikų auginimu, auklėjimu bei gabumų atskleidimu susijusiais klausimais.

  Užsiėmimų metu:

  Sudėtingų situacijų sprendimas

  Kviečiame kreiptis pagalbos ir užsirašyti į pozityvios tėvystės užsiėmimus tais atvejais, kai:

  Pozityvi tėvystė yra prieinama kiekvienam, tereikia atsiverti naujoms žinioms ir truputėlį padirbėti taikant jas praktikoje!

   

  Jei šie ir kiti auklėjimo klausimai aktualūs ir Jums, kviečiame vaikus bei paauglius auginančius tėčius ir mamas registruotis į Tėvystės įgūdžių lavinimo grupę.

  Tokios grupės skirtos tėvams, norintiems perprasti tėvystės įgūdžius ir juos taikyti bendraujant su vaikais. Grupėse tėvai dirba kartu su Asmens sveikatos klinikos specialistais. Jie turi galimybę diskutuoti, dalintis patirtimi, patikrinti ją su teoriniais vaikų auklėjimo pasiūlymais, bendrai su kitais grupėje ieškoti atsakymų į iškylančius klausimus ar konkrečias situacijas.

  Konsultuoja Specialistai

  :

  Dalia Minialgienė

  Vita Čioraitienė

  Vita Čioraitienė

  Paslaugos kaina:

  Nuo 25 EUR

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku