Kognityvinė elgesio terapija | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Kognityvinė elgesio terapija

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Vienas patikimiausių psichoterapijos būdų, kognityvinė elgesio terapija (KET), apjungia dvi svarbiausias psichoterapijos rūšis ir padeda pažinti, kaip siejasi žmogaus mintys, emocijos bei elgesys. KET populiarumas sparčiai auga, kadangi ji suteikia galimybę šiuolaikiniam žmogui atrasti greitus ir į tikslą orientuotus problemų sprendimo būdus, suprasti savo problemų ištakas ir jas pakeisti. Tai padeda atsikratyti iki tol kamavusių rūpesčių, todėl išbandyti kognityvinę elgesio terapiją yra tikrai verta.

  Plačios kognityvinės elgesio terapijos pritaikymo galimybės

  Šis psichoterapijos būdas gali būti pritaikytas daugeliu gyvenimo atvejų. Kreipkitės į Asmens sveikatos klinikos specialistus jeigu susiduriate su šiomis problemomis:

  Kognityvinė elgesio terapija gali būti taikoma ir gydant šizofreniją ar vartojant antidepresantus. Taikant kognityvinę elgesio terapiją kartu su antidepresantais, rezultatai kur kas geresni, mažesnė atkryčio rizika negu gydant vien vaistais.

  Užsiėmimus veda technikas įvaldę psichoterapeutai, todėl galite būti užtikrinti, jog ne tik įgausite daug reikalingų žinių, bet ir išmoksite pritaikyti jas savo kasdienybėje.

  Kognityvinio elgesio terapija teikiama ir nuotoliniu būdu internetu SKYPE, WhatsApp, Viber, Messenger, Zoom ir kitomis komunikacijos programomis.

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku