Psichiatras Vilniuje | Konsultacija senjorams | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Psichiatro konsultacija senjorams

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Patyręs psichiatras Vilniuje padės daugeliu psichikos susirgimų atveju.

  Konsultacijų metu analizuojama paciento psichikos sveikatos būklė, psichiatras dirba asmeniškai su pacientu, nuodugniai ištiriama jo išgyvenama situacija ir būsena. Tai suteikia galimybę nustatyti galimas sutrikimų priežastis ir parinkti tinkamiausius problemų sprendimo būdus.

  Kaip vyksta psichiatro konsultacijos?

  Psichiatras Asmens sveikatos klinikoje analizuoja psichikos sveikatos sutrikimų priežastis, atsižvelgia į paciento išgyvenamas situacijas darbe, šeimoje, santykiuose.

  Visa aukščiau išvardyta informacija padeda nustatyti tikslią diagnozę ir parinkti geriausius sprendimus susiformavusiems sutrikimams įveikti.

  Psichiatro konsultacijos ir internetu SKYPE, WhatsApp, Viber, Messenger, Zoom ir kitomis komunikacijos programomis – nuotoliniu būdu

  Psichiatras padės senjorams esant įvairiems sutrikimams

  Nustačius diagnozę, pacientas nepaliekamas su savo problemomis vienas – jam suteikiama visa reikalinga pagalba problemoms įveikti.

  Jau vien tikslus problemų išsiaiškinimas ir pamatymas, kad jos nėra tokios didelės, kaip galvota, suteikia daugiau aiškumo ir tik dar labiau motyvuoja drąsiai imti gyvenimo vairą į savo rankas. Asmens sveikatos klinikos psichiatrai yra patyrę savo srities specialistai, įvaldę psichologines technikas bei gydymo metodus, todėl visada žino, kokius sprendimus parinkti konkrečiai situacijai.

  Vyresnio amžiaus pacientai dažniausiai kreipiasi į Asmens sveikatos klinikos psichiatrus, kai juos kankina:

  Norint įveikti psichikos sveikatos sutrikimus, dažniausiai tereikia atsipalaiduoti, tam tikrais atvejais skiriamas papildomas gydymas.

  Psichiatras Vilniuje, Žalgirio g. 90 Asmens sveikatos klinikjoje.

  Psichiatro konsultacijos ir internetu SKYPE, WhatsApp, Viber, Messenger, Zoom ir kitomis komunikacijos programomis – nuotoliniu būdu

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku