Aktyvumo ir dėmesio sutrikimo (ADHD) diagnozavimas ir gydymas | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Aktyvumo ir dėmesio sutrikimo (ADHD) diagnozavimas ir gydymas

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Asmens sveikatos klinikoje

  Pagrindiniai aktyvumo ir dėmesio sutrikimo (ADHD) simptomai

  Nedėmesingumas – sudėtinga sutelkti ir išlaikyti koncentraciją, ji yra lengvai sutrikdoma. Yra sunku atkreipti dėmesį į detales, nuosekliai sekti nurodymus, vienodai kokybiškai atlikti užduotis ir užbaigti darbus iki galo.

  Hiperaktyvumas – nuolatinis netikslingas skubėjimas, noras pastoviai judėti, nesugebėjimas išsėdėti vienoje vietoje. Sunkumai įsitraukti į ramią veiklą, atlikti vieną užduotį, dažnas užduoties keitimas neužbaigus pirmosios.

  Impulsyvumas – neprognozuojamas ar įkyrus elgesys, kai sunku nustygti vienoje vietoje, sulaukti savo eilės, susiturėti ir iki galo išklausyti kito mintis ar užduoto klausimo pabaigą, žinant teisingą atsakymą. Dažnas kitų pertraukinėjimas, greitas svarbių sprendimų priėmimas, neapgalvojus jų pasekmių.

  Galimas šiek tiek vėlesnis kalbos, motorinių ar socialinių įgūdžių vystymasis.

  Žemas frustacijos toleravimo lygis, aukštas dirglumas ar dažnas nuotaikų kintamumas.

  ADHD sutrikimų diagnozavimas ir gydymas

  Geriausias ADHD gydymo būdas yra labai individualus, tačiau dažniausias apima vaistų, psichoterapijos ir (arba) gyvenimo būdo pokyčių derinį.

  Diagnozuojant ADHD sutrikimą dirba komanda: Psichiatras ir medicinos psichologas. Po pirmojo apsilankymo pas gydytoją psichiatrą yra paskiriami psichologiniai ištyrimai, kuriuos atlieka medicinos psichologas. Tik atlikus psichologinį vertinimą gydytojas psichiatras gali nustatyti ar yra ADHD sutrikimas ar ne.

  KONSULTACIJŲ KAINOS

  Pirminė konsultacija iki 60 min.  – 80,00 – 90,00 EUR

  Pakartotinė konsultacija iki 30 min. – 50,00 – 60,00 EUR

  Konsultacija dėl medikamentinio ADHD gydymo pratęsimo   – 40,00 EUR

  Konsultuoja Specialistai

  :

  Paulina Kiskyte

  Paulina Kiškytė

  Jovita Anikinaitė

  Daiva Pupsyte

  Daiva Pupšytė

  Lina Matutytė

  Paslaugos kaina:

  Nuo 80 iki 90 EUR

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku