Nuotaikos sutrikimų gydymas individualiai ar grupėse | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Nuotaikos sutrikimų gydymas individualiai ar grupėse

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Nuotaikos sutrikimų gydymas

  Jeigu išgyvenate sunkų laikotarpį gyvenime, apleido jėgos ir nebematote prasmės, Jums bus naudingas depresijos gydymas.

  Norint geriau suprasti save bei greičiau paleisti sunkius jausmus, pravartu būtų apsilankyti pas psichologą individualioje ar grupinėje konsultacijoje. Patyręs specialistas padės Jums geriau suvokti situaciją, todėl galėsite ne tik atsikratyti depresijos, bet ir užkirsti jai kelią sugrįžti kada nors ateityje.

  Ką naudinga žinoti kovojant su depresija?

  Tačiau nejaugi taip lengva atsikratyti depresijos? – paklausite.

  Žinoma, kad tai gali pavykti ne iš karto, tačiau turėdami tam tikrų žinių, galėsite lengviau tapti savo likimo kalviu. Pirmiausia, nepamirškite, jog depresija bei kiti neigiami jausmai neturėtų ilgesnį laiką užimti mūsų dėmesio. Kiekvienas turime prigimtinę teisę būti laimingi ir džiaugtis gyvenimu. Natūralu, kad kartais apima negatyvumas – svarbiausia, kad jis neužsitęstų ilgesnį laiko tarpą. Atidžiai stebėkite save ir vykstančius pokyčius.

  Patyrusių specialistų pagalba

  Jeigu pastebite besiformuojančios depresijos ženklus, kreipkitės į patyrusius specialistus, kurie geriausiai išmano, kaip padėti. Turėkite omenyje – kuo anksčiau kreipsitės, tuo lengvesnis bus depresijos gydymas. Asmens sveikatos klinikos psichologų komanda suteiks išsamias konsultacijas ir padės įveikti esminius emocinius iššūkius. Atlikę tam tikras užduotis Jūs naujai pamatysite save, tapsite stipresni ir išmoksite ryžtingai bei savarankiškai priimti svarbius gyvenimo sprendimus.

  Depresijos gydymo paslauga teikiama ir nuotoliniu būdu per internetą, Skype, WhatsApp, Messenger, Viber, Zoom programas.

  Galite rinktis grupinę psichoterapiją

  Labai retas atvejis, kad Jūs išgyvenate kažką, ko niekas dar nėra išgyvenęs prieš tai. Be abejo, kiekvieno gyvenimas bei jausmai unikalūs, tačiau daugelis problemų yra panašios ir jas išgyvena daugybė kitų žmonių visame pasaulyje. Todėl jeigu tai sugebėjo įveikti jie, sugebėsite ir Jūs. Štai kodėl grupinė psichoterapija tokia naudinga – jos metu turėsite galimybę pamatyti kitų žmonių problemas ir pasimokyti iš jų patirties, tuo pat metu kitaip pažvelgti į savo paties rūpesčius.

  Asmens sveikatos klinikoje grupinės psichoterapijos vykdomos atvykus ne mažiau 5-6 žmonėms, jų metu išmokstama drąsiau bendrauti su nepažįstamais, atsikratyti depresijos.

  Kalbėjimas apie jautrius išgyvenimus neturėtų būti kliūtimi, kadangi visi psichoterapijos dalyviai paprastai būna nusiteikę padėti vieni kitiems.

  Bet koks skausmas ar nesklandumas yra laikinas – tą dar geriau suprasite po mūsų konsultacijų ir galėsite su nauju ryžtingumu bei įkvėpimu keisti savo gyvenimą.

  Pasirūpinkite savimi. Patyrę Asmens sveikatos klinikos psichologai padės Jums tai padaryti.

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku