Priklausomybių ligų gydymas | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Priklausomybių nuo psichoaktyviųjų medžiagų gydymas

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Priklausomybių nuo psichoaktyviųjų medžiagų gydymas

  Alkoholizmas – tai itin aktuali, visuomenėje dažnai pasitaikanti problema. Ko gero nėra giminės, kurioje kuris nors iš artimųjų daugiau ar mažiau nebūtų nukentėjęs nuo alkoholio, todėl alkoholizmo gydymas dažnai taikomas psichoterapijoje pasitelkiant efektyvius ir pažangius gydymo metodus. Dažnas šio būdo taikymas padeda gydytojams pasiekti didelę patirtį bei užtikrinti gydymo veiksmingumą.

  Kaip padėti priklausomam nuo alkoholio žmogui?

  Ne paslaptis, kad besaikis alkoholio vartojimas signalizuoja apie užspaustus emocinius sunkumus. Dažnai alkoholizmas prasideda gana nekaltai, kai alkoholis pradedamas vartoti kad ir nedideliais kiekiais, palaipsniui tai pereina į priklausomybę. Todėl labai svarbu kalbėtis su savo artimaisiais ir laiku užkirsti kelią galimam alkoholizmui.

  Parodykite žmogui, kad Jums rūpi jo problemos ir kad įveiksite jas kartu. Labai svarbu turėti tikslų ir užsiimti veiklomis, kurios suteikia entuziazmo. Paprastai vieną priklausomybę ar programą įveikia tik nauja, stipresnė pozityvi programa. Labai daug padėti gali patyrę specialistai, naudojantys hipnozę bei atkodavimo technikas. Jeigu nuo alkoholio priklausomas žmogus yra Jūsų artimasis, paskatinkite jį kreiptis į mūsų kliniką, kurioje padės patyręs specialistas.

  Efektyvūs ir pažangūs alkoholizmo gydymo metodai

  Kodavimas nuo alkoholizmo taikomas tiek įsisenėjus problemai, tiek pirminėse jos stadijose. Kuo anksčiau bus imtasi užkirsti kelią besiformuojančiai priklausomybei, tuo lengviau bus ją įveikti. Asmens sveikatos klinikos specialistai yra profesionaliai įvaldę naujausius gydymo metodus, kuriuos naudoja savo kasdieniniame darbe, todėl padės įveikti tiek sunkesnius, tiek paprastesnius atvejus. Praktikoje išbandyti ir pasiteisinę metodai suteikia galimybę užtikrinti patikimą bei efektyvų gydymą.

  Jeigu Jūs ar kas nors iš Jūsų artimųjų susiduriate su alkoholizmu, kreipkitės į mūsų klinikos specialistus. Mes užtikriname Jūsų konfidencialumą. Pasinaudojus specialistų teikiama pagalba, įveikti su alkoholiu susijusias problemas bus daug lengviau.

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku