Nerimo gydymas | Panikos atakos | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Nerimo gydymas

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Nerimo sutrikimai gali pasireikšti panikos atakomis, smarkiai mušančia širdimi, sunkia įtampa, intensyviu kūno drebuliu ar prakaitavimu.

  Asmens sveikatos klinikoje nerimo gydymas taikomas tiek lengvesniais atvejais, kuomet tiesiog kamuoja nemalonus nerimas ir norite jo atsikratyti, tiek sunkesniais atvejais, kai reikalingas panikos atakos gydymas. Patyrę specialistai pasirūpins Jumis, kad ir kokius sunkumus išgyventumėte ir patikimai padės juos įveikti.

  Kaip vyksta panikos atakos gydymas?

  Vienas paprasčiausių bei patikimiausių būdų bet kokiai įtampai apraminti – tai relaksacija. Mūsų klinikoje vedamos relaksacijos padės Jums visiškai atsipalaiduoti, paleisti stresą bei nerimą ir naujai pažvelgti į save. Tačiau nejaugi tokia paprasta praktika kaip relaksacija yra veiksminga ir gali padėti įveikti problemas? – paklausite. Žinoma, kad gali ir būtų verta paaiškinti, kodėl.

  Pirmiausia, relaksacijos metu:

  Fizinis atsipalaidavimas savaime sukelia psichinį atsipalaidavimą, kadangi mūsų kūnas ir protas yra glaudžiai susiję. Patekus į tokią būseną, paprasčiau žiūrima į gyvenimą, problemos nebeatrodo tokios didelės.

  Antra, atsipalaidavus kūnui, rimsta visi jame vykstantys fiziologiniai procesai. Palankius daugiau relaksacijos užsiėmimų ir papildomai užsiimant šia praktika namie, ilgainiui panikos atakos bei kiti nemalonūs sveikatos sutrikimai dingsta kaip nebuvę.

  Kiek relaksacijos užsiėmimų reikia?

  Tikslus užsiėmimų skaičius priklauso nuo Jūsų individualios būklės, poreikių, išsikeltų tikslų, tačiau dažniausiai mūsų klinikoje taikomi 5-10 seansų, po kurių galėsite matyti, ar reikia daugiau. Relaksacijas vedame grupėms – užsiėmimuose dalyvauja iki 6 žmonių.

  Kokių dar privalumų teikia relaksacija?

  Šis panikos atakos gydymas gali būti apibendrinamas kaip turintis tokius privalumus:

  Išbandykite šį paprastą, bet veiksmingą metodą. Atsipalaidavimas ilgainiui taps nuolatinė Jūsų būsena, todėl įgausite atsparumą nerimui ir išliksite ramūs net ir sunkiausiose situacijose.

  Nerimo gydymas ir patikimos specialistų konsultacijos Asmens sveikatos klinikoje!

  Nerimo sutrikimo gydymas internetu SKYPE, WhatsApp, Viber, Messenger, Zoom ir kitomis komunikacijos programomis – nuotoliniu būdu

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku