Perdegimo sindromo gydymas | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Perdegimo sindromo gydymas

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Perdegimo sindromo gydymas

  Vargina nuolatos ištinkantis perdegimas darbe, sunkus nuovargis, o gal net prasmės nebematymas? Jeigu patiriate šią problemą nuolatos ir ji periodiškai kartojasi alindama visą nervinę sistemą, metas suklusti ir imtis veiksmų. Tokiu atveju reikalingas perdegimo gydymas.

  Mūsų sveikata didžiąja dalimi priklauso nuo psichinės būklės, patiriamų jausmų, kaip ir žinoma, nuo turimos energijos lygio. Jeigu kamuoja perdegimo sindromas ir chroniškas nuovargis, svarbu kaip įmanoma greičiau kreipti į patyrusius, geriausiai padėti galinčius specialistus.

  Psichologų konsultacijos

  Gyvenimas pateikia aibę iššūkių kiekvienam iš mūsų. Darbe patiriamas nuovargis yra ganėtinai sunki, tačiau toli gražu dar ne pati sunkiausia gyvenime problema, todėl ją įmanoma įveikti. Kartu su patyrusio specialisto pagalba tai padaryti žymiai lengviau, negu vienam. 

  Atvykite į Asmens sveikatos kliniką į išsamias konsultacijas. Pas mus dirba patyrusių ir visuomet padėti pasiruošusių psichologų komanda. Kiekvienas psichologas yra savo srities specialistas, įpratęs dirbti su žmonių patiriamais sunkumais. Pasitelkęs savo turimą patirtį jis suteiks patikimą pagalbą ir padės rasti geriausias įmanomas, konkrečią Jūsų situaciją atitinkančias išeitis. Užsiėmimai vyksta grupėse arba individualiai.

  Patikimas, efektyvus, patyrusių specialistų atliekamas perdegimo gydymas padės pašalinti tuos negatyvius požymius, kuriuos sukelia perdegimo sindromas. Perdegimas darbe daugiau Jums nebebus daug vargo kelianti problema, kadangi nuo šiol geriau mokėsite suvaldyti nerimą, stresą ir lengviau įveiksite sunkiame gyvenimo kelyje pasitaikančius iššūkius.

  Perdegimo gydymo klausimais konsultacijos teikiamos ir nuotoliniu būdu internetu SKYPE, WhatsApp, Viber, Messenger, Zoom ir kitomis komunikacijos programomis.

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku