Psichologo konsultacija Vilniuje | Asmens sveikatos klinika

Psichologo konsultacija

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Profesionalus psichologas konsultuoja Vilniuje ir internetu

  Susidūrus su psichologinėmis problemomis, svarbu nevengti kreiptis pagalbos į specialistus. Psichologas yra patyręs savo srities specialistas, kuris gerai išmano atliekamą darbą. Naudodamas pažangius gydymo metodus, jis gali nuodugniai ištirti paciento situaciją bei surasti pačias geriausias išeitis, todėl toks gydymas yra itin patikimas bei efektyvus.

  Asmens sveikatos klinikos psichologai konsultuoja ir internetu, nuotoliniu būdu SKYPE, WhatsApp, Viber, Messenger, Zoom ir kitomis komunikacijos programomis.

  Kreipkitės, kuomet ramybės neduoda šios problemos:

  Psichologo konsultacija vyksta arba individualiai, arba grupėse, priklausomai nuo problemos pobūdžio ir paciento poreikio. Paslaugos teikiamos suaugusiems, paaugliams, senjorams, skirtingo amžiaus žmonėms, susiduriantiems su skirtingomis problemomis. Konsultuojamos poros ir šeimos su mažais vaikais.

  Kviečiame apsilankyti Asmens sveikatos klinikoje Jums patogiame mieste. Metas atsikratyti rūpesčių pasinaudojant patyrusių specialistų pagalba. Užsiėmimų metų įgausite įgūdžių, kurie išliks naudingi visą gyvenimą, todėl galėsite tiesiog pamiršti iki tol kamavusias problemas.

  Ilgametė darbo patirtis

  Asmens sveikatos klinikoje dirba vieni iš geriausių psichologų Lietuvoje, kurie dalyvauja stažuotėse užsienyje ir nuolatos kelia savo kvalifikaciją. Specialistų patirtis bei ilgametis darbas skirtingose specializacijose suteikia galimybę užtikrinti aukštos kokybės paslaugas ir pasiūlyti tinkamus sprendimus.

  Psichologas Vilniuje Žalgirio g. 90.

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku