Privatus psichiatras bei psichoterapija Vilniuje | Asmens sveikatos klinika

Individuali psichoterapija Vilniuje

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Individuali psichoterapija Vilniuje

  Individuali psichoterapija – psichoterapijos metodas, kai seansas vyksta dalyvaujant tik klientui ir jo psichoterapeutui. Gydymo metu specialistas su klientu pažįsta skausmingus žmogaus dvasinius išgyvenimus, jo elgesio motyvus, juos kartu analizuoja. Gydymo tikslas – pasirinkti tinkamus bendravimo ir mąstymo būdus, kurie leistų gerai jaustis. Individuali psichoterapija dažnai taikoma, kai žmogus jaučiasi itin nesaugus, nori kalbėti vienumoje su psichoterapeutu, ne grupėje.

  Psichoterapija gali būti taikoma tiek sprendžiant sveiko žmogaus psichologines problemas, tiek kaip rimtesnių psichinių sutrikimų gydymas. Teikiame individualias psichoterapeutų konsultacijas. Psichoterapija Vilniuje atliekama mūsų patyrusių specialistų, kurie yra pasirengę konfidencialiai bei patikimai padėti Jums pačiais sudėtingiausiais gyvenimo klausimais, patiriant įvairias psichologines problemas. Privatus psichiatras padės sunkesnių psichikos problemų atvejais.

  Psichoterapeuto pagalba

  Kreiptis pagalbos į patyrusį specialistą yra pirmas tvirtas žingsnis realaus problemos išsprendimo link. Daug patirties turintis privatus psichiatras ar psichologas padės Jums atrasti veiksmingus sprendimus, kurių nepamatėte patys ir kurie sužadins Jumyse dar daugiau stiprybės bei įkvėpimo keisti gyvenimą.

  Kokiais privalumais pasižymi individualios konsultacijos? Jų metu galima skirti pacientui daug laiko, nuodugniai įsigilinti į konkrečią išgyvenamą būseną ar situaciją ir padėti kaip tik galima geriausiai. Tai yra vienas patikimiausių bei efektyviausių pagalbos būdų.

  Per daugelį savo veiklos metų esame padėję ne vienam pacientui, daugelis jų po mūsų individualių konsultacijų įgavo savyje paspirties ir jėgų įveikti sunkumus ir iš esmės keisti savo gyvenimą.

  Individualiai konsultuojama:

  Patyrusių specialistų komanda

  Garantuojame konfidencialią ir nepriekaištingą pagalbą. Jus konsultuos patyrę mūsų klinikos psichoterapeutai, daug metų dirbantys savo srityse ir sukaupę jose daug patirties. Šie specialistai dalyvauja tarptautinėse konferencijose, mokymuose ir nuolatos kelia savo kvalifikaciją, todėl gali Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas.

  Nieko nėra neišsprendžiamo! Pasitikėkite specialistų pagalba – jie padės Jums rasti geriausias išeitis. Asmens sveikatos klinika pasirūpins, kad individualios konsultacijos suteiktų Jums pačią didžiausią naudą.

  Psichoterapija vyksta Vilniuje, Žalgirio g. 90 Asmens sveikatos klinikoje.

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku