Psichoterapija vaikams ir paaugliams | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Individuali psichoterapija vaikams ir paaugliams

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Psichoterapijos tikslai yra atstatyti ir palaikyti sveiką vaiko ir paauglio asmenybės raidą ir lengvinti simptomus. Vaikus ir paauglius konsultuoja psichoterapeutas Vilniuje, Asmens sveikatos vaiko raidos klinikoje.

  Individuali vaikų psichoterapija

  Asmens sveikatos vaiko raidos klinikoje dažniausiai taikoma žaidimų terapija, kurioje vaikas žaidimo kalba „pasakoja“ psichoterapeutui apie save ir savo sunkumus. Psichoterapeutas, psichiatras padeda vaikui geriau suprasti jausmus, išspręsti sunkumus, rasti išeitis, priimti ir integruoti skausmingas patirtis.

  Individuali paauglių psichoterapija

  Asmens sveikatos vaiko raidos klinikoje dažniausiai taikomi pokalbiai, kurių metu kartu siekiama padėti paaugliui geriau pažinti save, susigaudyti sudėtingame jausmų pasaulyje, priimti ir integruoti traumas, atrasti savo stipriąsias puses ir jomis pasinaudoti gyvenime, numatyti ateities galimybes.

  Individuali psichoterapija teikiama ir internetu SKYPE, WhatsApp, Viber, Messenger, Zoom ir kitomis komunikacijos programomis – nuotoliniu būdu

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku