Raidos sutrikimų gydymas | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Raidos sutrikimų gydymas

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Raidos sutrikimų gydymas

  Dažniausiai į Asmens sveikatos vaiko raidos kliniką kreipiamasi, jei vaikui būdingas autizmo sutrikimas arba Dauno sindromas.

  Autizmas – neurologinis raidos sutrikimas, kuris kiekvienam pasireiškia labai individualiai. Dažniausiai autizmo simptomai pasireiškia dar vaikystėje, kada susiduriama su socialinių įgūdžių stoka, sutrikusiu kalbėjimu ir elgesiu, lėtumu. Kadangi šis sutrikimas labai individualus, universalaus, visiems pritaikyto gydymo nėra.

  Dirbdami su autistiškais pacientais Asmens sveikatos klinikos vaiko raidos klinikos psichologai orientuojasi į simptomų raiškos korekciją ir pagalbą artimiesiems.

  Dauno sindromas susijęs su pakitusiu chromosomų skaičiumi ląstelėse ir šios įgimtos ligos pasireiškimo simptomai gali būti skirtingi. Kai kam šio sindromo simptomai pasireiškia labai ryškiai, kai kam – vos matomi. Dirbdami su Dauno sindromą turinčiais pacientais psichologai koncentruojasi į simptomų švelninimą, konsultuoja artimuosius.

  Raidos sutrikimų gydymo klausimais konsultuojame ir nuotoliniu būdu internete (Skype, WhatsApp, Viber, Messenger, Zoom ir kitomis programomis).

  Asmens sveikatos klinikos vaiko raidos klinika įsikūrusi Vilniuje Žalgirio g. 90.

  Vaiko raidos tyrimai atliekami komandinio darbo principu, kai dirba psichiatras, psichologas, logoterapeutas.

  Užsiėmimų tvarka ir eiliškumas:

   

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku