Vaiko raidos klinika Vilniuje | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Vaiko raidos vertinimas (pagal DISC metodika)

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Vaiko raidos įvertinimu rūpinasi Asmens sveikatos klinikos vaiko raidos klinika Vilniuje. Patyrę psichologai naudoja standartizuotą raidos vertinimo DISC testą, kurio metu itin tiksliai nustatomi vaiko gabumai ir pateikiamos reikiamos vaiko priežiūros rekomendacijos jų tėvams. Konsultacijos pradžioje susipažįstama su esama situacija, vėliau vykdomi tyrimai ir galiausiai pateikiami gauti rezultatai.

  Diagnostinis vaiko raidos vertinimo aprašas (DISC) – tai nesudėtingas testas, kuris yra skirtas vaiko kalbai, judesiams, socialiniam bendravimui, pažinimui bei savarankiškumui įvertinti. Šis testas taikomas vaikams iki 5 metų.

  Vaiko raidos klinika Vilniuje – kada kreiptis?

  Kreipkitės jeigu Jūsų vaikas susiduria su šiais sunkumais:

  Asmens sveikatos vaiko raidos klinikoje šis tyrimas atliekamas per 4–5 susitikimus (vienas susitikimas trunka iki 50 min.):

  Atliekant tyrimus, daug dėmesio skiriama paramos galimybėms šeimoje, taip pat tėvams, kurie yra mokomi kaip bendrauti su vaiku, skatinti jo raidą ir pritaikyti praktikoje psichologo pateiktas rekomendacijas. Esant poreikiui, po tyrimų tėvai gali gauti dokumentams reikalingus vaiko neįgalumo patikslinimą ar pratęsimą.

  Raidos vertinimas atliekamas lietuvių, rusų kalbomis. Tad vertinti galime tuos vaikus, kurių pagrindinė girdima kalba yra lietuvių arba rusų.

  Vaiko raidos klinika Vilniuje, Žalgirio g. 90 Asmens sveikatos klinikoje.

  Konsultuoja Specialistai

  :

  Rasa karaliene

  Rasa Karalienė

  Gintarė Ivanauskė

  Gintarė Ivanauskė

  Vaikų psichologė Gintarė Jonutienė

  Gintarė Jonutienė

  Lora Šapalienė

  Lora Šapailienė

  Paslaugos kaina:

  Nuo 45 EUR

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku