Vaiko raidos centras Vilniuje | Asmens sveikatos klinika

Vaiko raidos vertinimas (pagal DISC metodika)

Registracija internetu

Registracija telefonu

Vaiko raidos įvertinimu rūpinasi Asmens sveikatos klinikos vaiko raidos centras Vilniuje. Patyrę psichologai naudoja standartizuotą raidos vertinimo DISC testą, kurio metu itin tiksliai nustatomi vaiko gabumai ir pateikiamos reikiamos vaiko priežiūros rekomendacijos jų tėvams. Konsultacijos pradžioje susipažįstama su esama situacija, vėliau vykdomi tyrimai ir galiausiai pateikiami gauti rezultatai.

Diagnostinis vaiko raidos vertinimo aprašas (DISC) – tai nesudėtingas testas, kuris yra skirtas vaiko kalbai, judesiams, socialiniam bendravimui, pažinimui bei savarankiškumui įvertinti. Šis testas taikomas vaikams iki 5 metų.

Vaiko raidos centras Vilniuje – kada kreiptis?

Kreipkitės jeigu Jūsų vaikas susiduria su šiais sunkumais:

Asmens sveikatos klinikoje šis tyrimas atliekamas per 4–5 susitikimus (vienas susitikimas trunka iki 50 min.):

Atliekant tyrimus, daug dėmesio skiriama paramos galimybėms šeimoje, taip pat tėvams, kurie yra mokomi kaip bendrauti su vaiku, skatinti jo raidą ir pritaikyti praktikoje psichologo pateiktas rekomendacijas. Esant poreikiui, po tyrimų tėvai gali gauti dokumentams reikalingus vaiko neįgalumo patikslinimą ar pratęsimą.

Raidos vertinimas atliekamas tik lietuvių kalba. Tad vertinti galime tik tuos vaikus, kurių pagrindinė girdima kalba yra lietuvių.

Vaiko raidos centras Vilniuje, Žalgirio g. 90 Asmens sveikatos klinikoje.

Konsultuoja Specialistai:

Rugilė Kazlauskienė

Paslaugos kaina:

Nuo ***35 EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku