Vaikų ir paauglių psichiatrijos dienos stacionaras | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Vaikų ir paauglių psichiatrijos dienos stacionaras

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Vaikų ir paauglių psichiatrijos dienos stacionaras

  Vaikų ir paauglių psichiatrijos dienos stacionaras

  Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centre „Asmens sveikatos klinika“ veikiančio Vaikų ir paauglių dienos stacionaro tikslas – padėti įvairius psichikos sunkumus patiriantiems vaikams ir paaugliams bei jų tėvams. Dienos stacionare teikiama kompleksinės pagalbos šeimai paslauga, orientuota į emocijų, elgesio, nuotaikos ir nerimo spektrų sutrikimų turinčius vaikus ir paauglius.

  Darbas grupėse – pagal amžių ir sunkumus

  Ambulatorines kompleksines paslaugas teiks komandoje dirbantys skirtingų sričių specialistai – vaikų ir paauglių psichiatras, medicinos psichologas, psichikos sveikatos slaugytoja ir socialinis darbuotojas, kurie drauge atliks reikiamus tyrimus bei sudarys pacientui tolesnės pagalbos gydymo planą.

  Įgyvendinant sudarytą gydymo planą, tiek individualios vaikų ir paauglių psichiatro, tiek psichologo konsultacijos, tiek grupiniai užsiėmimai – psichologinių įgūdžių, socialinių įgūdžių, judesio terapijos, kaniterapijos grupės, edukacijos – vyks patogiu laiku. Taip vaikas ar paauglys neturės gulėti ligoninėje ir „iškristi“ iš mokyklos rutinos – po terapijų ir konsultacijų jis grįžta namo. Darbui grupėse vaikai ir paaugliai skirstomi, atsižvelgiant į jų amžių ir patiriamus sunkumus.

  Vaikai ir paaugliai pagal iš anksto sudarytą gydymo planą nepertraukiamai iki 6 savaičių gaus šias paslaugas:

  Gydymo planas gali būti koreguojamas, priklausomai nuo galimybių ir/ar susidariusių sąlygų.

  Užsiėmimai – ir tėvams

  „Asmens sveikatos klinikos“ užsiėmimų cikle vyks vaikų bei paauglių tėvams skirtos grupės ir konsultacijos.

  Pirmiausia tėvai edukuojami – suprantamai paaiškinamos ir su jais aptariamos konkrečios su jų vaiko diagnoze susijusios prognozės bei rekomendacijos. Taip pat vyks socialinio darbuotojo moderuojami tėvų savitarpio pagalbos užsiėmimai.

  Paslaugos kaina – turintiems vaikų ir paauglių psichiatro siuntimą – NEMOKAMAI

  Paslauga apmokama iš PSDF valstybės lėšų.

  „Asmens sveikatos klinikos“ Vaikų ir paauglių centras įsikūręs Vilniuje, adresu Žalgirio g. 90. Į centro specialistus įvairius psichikos sunkumus išgyvenantys vaikai ir paaugliai bei jų tėvai gali būti nukreipti vaikų ir paauglių psichiatro po planinės apžiūros arba kreiptis tiesiogiai.

  Turintiems siuntimą registruotis paslaugoms galima telefonu: +370 612 02 994

  Neturintiems siuntimo registruotis galima pas vaikų ir paauglių psichiatrą telefonu: 8 5 260 7636 arba el. registracija: https://asklinika.lt/registracija

   

  Svarbu pabrėžti, jog į konsultacijas turėtų atvykti vaikai kartu su savo tėvais.

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku