Vaikų psichiatras | Paauglių psichiatras | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Paauglių ir vaikų psichiatras

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Paauglių ir vaikų psichiatro konsultacija

  Susiduriant su iššūkiais šeimoje, daug padėti gali patyręs paauglių ir vaikų psichiatras. Vaikystės psichologinėms problemoms svarbu užkirsti kelią kaip tik įmanoma anksčiau. Laiku neįveiktos problemos gali sustiprėti paauglystėje ir vyresniame amžiuje, dėl ko vaikui tampa sunkiau susitvarkyti su patiriamais sunkumais ateityje. 

  Patyręs psichiatras padės įveikti tiek lengvesnes, tiek sunkesnes psichologines problemas, todėl kuomet susiduriate su sunkumais, nepraleiskite galimybės kaip įmanoma anksčiau apsilankyti pas patyrusius savo srities specialistus. Įveikus problemas, vaikas taps tvirtesnis, savarankiškesnis, išmoks lengviau suprasti save ir įveikti iššūkius bei sunkumus, kurie gali pasitaikyti ateityje.

  Vaikų ir paauglių psichiatro konsultacija

  Asmens sveikatos vaiko raidos klinikoje vaikų ir paauglių psichiatras – vaikystės ir paauglystės problemų, psichikos ir elgesio sutrikimų analizė ir korekcija. Užsirašykite konsultacijoms, jeigu susiduriate su problemomis auginant vaikus.

  Metodas tinka esant bet kokiems nusiskundimams dėl vaiko ar paauglio:

  Svarbu pabrėžti, jog į konsultacijas turėtų atvykti vaikai kartu su savo tėvais. Ankstyvame amžiuje vaikai didele dalimi priklauso nuo savo tėvų. Bėgant laikui, formuojasi tie mąstymo ir elgesio modeliai, kurie galimai yra susiję su tėvų įtaka. Būtent todėl konsultacijos metu specialistas artimai bendrauja ir su vaiko tėvais, nes pakoregavus tėvų elgesį, keičiasi ir vaiko elgesys.

  Paauglių ir vaikų psichiatras Vilniuje, Žalgirio g. 90 Asmens sveikatos vaiko raidos klinikoje.

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku