Privatus vaikų psichologas Vilniuje | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Privatus vaikų psichologas

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Privatus vaikų ir paauglių psichologas Asmens sveikatos vaiko raidos klinikoje teikia konsultacijas dėl vaikystės ir paauglystės problemų, psichikos ir elgesio sutrikimų, analizuoja ir kartu su vaikų tėvais ieško problemų sprendimų.

  Privatus vaikų psichologas Vilniuje teikia visokeriopą psichologinę pagalbą

  Atvejai, kuriais dažniausiai kreipiamasi į psichologą dėl vaikų ar paauglių problemų:

  Tėvų ir vaikų sąryšis

  Asmens sveikatos vaiko raidos klinikoje psichologas, dirbdamas su vaikais, artimai bendrauja ir su jų tėveliais, kadangi vaiko problemos ankstyvame amžiuje yra glaudžiai susijusios su tėvų problemomis. Pakoregavus tėvų elgesį, dažnai kinta ir vaiko elgesys. Todėl konsultacijose aktyviai dalyvauja abi pusės.

  Privataus vaikų psichologo konsultacijos teikiamos ir nuotoliniu būdu internetu SKYPE, WhatsApp, Viber, Messenger, Zoom ir kitomis komunikacijos programomis.

  Privatus vaikų psichologas Vilniuje, Žalgirio g. 90 Asmens sveikatos vaiko raidos klinikoje

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku