Autizmo gydymas | Asmens sveikatos klinika

Autizmo gydymas

Nuotolinės konsultacijos

Registracija internetu

Registracija telefonu

Autizmo gydymas yra ilgas ir labai sudėtingas procesas, todėl artimiesiems neretai tenka susidurti su rimtais psichologiniais iššūkiais. Autizmas nėra liga, tai veikiau neurologinis raidos sutrikimas, kuris kiekvienam pasireiškia labai individualiai, todėl visiems vienodai pritaikomo gydymo tiesiog nėra. Autizmo simptomai gali būti labai skirtingi, tačiau dažniausiai jie pasireiškia dar vaikystėje, kuomet susiduriama su socialinių įgūdžių stoka, sutrikusiu kalbėjimu, elgesiu ir lėtumu.

Tiek sergančiam autizmu, tiek jo artimiesiems daug padėti gali patyrę psichologai, dirbantys su neeiliniais ir rečiau pasitaikančiais sutrikimais bei iššūkiais.

Kas yra autizmas ir kaip jis pasireiškia?

Autizmas, arba autizmo spektro sutrikimas (ASS), yra ganėtinai retas, todėl didžiajai daliai visuomenės sunkiai suprantamas reiškinys. Norint jį geriau suprasti, svarbu daug gilintis į temą ir suprasti patį žmogų. Daugelis sieja autizmą su sutrikusiu bendravimu bei socialine sąveika, tačiau iš tiesų po tuo gali slypėti daug daugiau dalykų, kurie priklauso nuo konkretaus žmogaus.

Autizmo gydymas ir parenkami gydymo metodai priklauso nuo pasireiškiančių simptomų stiprumo. Pasaulyje tikrai nėra dviejų vienodų žmonių, kuriems pasireikštų vienodi autizmo simptomai. Pas vienų jie išreikšti kiek daugiau, pas kitų yra net beveik nepastebimi. Todėl išgirdus autizmo diagnozę nereikia pulti į paniką, nes padėtis nebūtinai yra tokia bloga, kaip atrodo.

Kaip padėti sergančiam autizmu? 

Padėti sergančiam autizmu reikia ir yra būtina. Daug padėti gali patyrę psichologai, dirbantys su neurologiniais sutrikimais. Mūsų klinikos specialistai pasirūpins vaiko raidos ir socialinių įgūdžių vystymu, kiek tai yra įmanoma pagal konkrečią situaciją, padės sušvelninti autizmo simptomus. Visiškai išgydyti šio sutrikimo yra neįmanoma, tačiau daug ką galima pakeisti dirbant su simptomų raiška ir apsupant vaiką supratimu ir meile.

Patikimas autizmo gydymas, kurį atlieka profesionalūs Asmens sveikatos klinikos specialistai! Padarysime viską, kad padėtume Jums įveikti rūpesčius ir palengvintume pasireiškiančius autizmo simptomus.

Autizmo sutrikimų gydymo klausimais konsultuoja nuotoliniu būdu internetu SKYPE, WhatsApp, Viber, Messenger, Zoom ir kitomis komunikacijos programomis.

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku