Dauno sindromo gydymas | Asmens sveikatos klinika

Dauno sindromo gydymas

Nuotolinės konsultacijos

Registracija internetu

Registracija telefonu

Dauno sindromas yra įgimta liga, susijusi su pakitusiu chromosomų skaičiumi ląstelėse. Ligos pasireiškimo simptomai gali būti kiek skirtingi – kartais simptomai pasireiškia ryškiau, o kartais jie mažiau pastebimi. Dauno sindromo gydymas nėra lengvas procesas, kadangi gydomi gali būti tik šios ligos simptomai, kurie tampa švelnesni. 

Visiškai išgydyti Dauno sindromo neįmanoma, tačiau nereikėtų dėl to nuleisti rankų. Daug padėti gali patyrę savo srities psichologai. Kreipdamiesi į psichologus sulauksite pagalbos ir įgysite daugiau jėgų neprarasti vilties, nepasiduoti. 

Asmens sveikatos klinikoje Jums bus suteikta profesionali psichologinė pagalba, jeigu šis sindromas yra būdingas kažkam iš Jūsų artimųjų.

Patyrusių psichologų pagalba

Dauno sindromas yra ganėtinai retai pasitaikantis sutrikimas, apie kurį didžiajai visuomenės daliai dar trūksta reikiamų žinių. Neretai naujiena apie Dauno sindromą sukelia paniką ir nežinomybę. Jeigu susiduriate su šiais sunkumais, kreipkitės į mūsų klinikos specialistus, kurie dirba su Dauno sindromo ir kitų sutrikimų keliamomis problemomis ir iššūkiais.

Esame pasirengę padėti Jums viskuo, kuo tik galime. Kreipkitės į patyrusius mūsų klinikos psichologus, kurie suteiks visą reikalingą pagalbą tam, kad Dauno sindromo gydymas ir su tuo patiriami psichologiniai iššūkiai artimiesiems būtų įveikti kaip įmanoma lengviau ir patiriant mažiau streso.

Dauno sindromo gydymo klausimais konsultuojame ir nuotoliniu būdu internetu SKYPE, WhatsApp, Viber, Messenger, Zoom ir kitomis komunikacijos programomis.

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku