Kineziterapija vaikams | Asmens sveikatos klinika

Kineziterapija vaikams

Nuotolinės konsultacijos

Registracija internetu

Registracija telefonu

Kineziterapija vaikams

Asmens sveikatos klinikoje kūno-judesio terapijos užsiėmimai vyksta tėveliams su vaikais. Užsiėmimo metu šokame, judame kartu, žaidžiame, didžiausią dėmesį skirdami fiziniam kontaktui tarp tėvų  ir vaikų.

Per judesį bei prisilietimą naujai atrasdami savo kūną mokinsimės judėti laisvai, atpalaiduoti įtampą. Surasime būdus, kaip patogiai jaustis savo kūne.

Užsiėmimai bus skirstomi pagal vaikų amžiaus grupes.

Užsiėmimai padės:

 

Užsiėmimų trukmė vaikų ir tėvelių iki 45 min.

Konsultuoja Specialistai:

Paslaugos kaina:

Nuo 20 EUR

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku