Kompleksinės tęstinės pagalbos raidos sutrikimus turintiems vaikams ir jų šeimos nariams modelio sukūrimas | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Kompleksinės tęstinės pagalbos raidos sutrikimus turintiems vaikams ir jų šeimos nariams modelio sukūrimas

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Kompleksinės tęstinės pagalbos raidos sutrikimus turintiems vaikams ir jų šeimos nariams modelio sukūrimas

  Nuo 2019 rudens Asmens sveikatos klinika (VŠĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras) šiuo projektu spręs vieną didžiausių sveikatos priežiūros sistemos trūkumą Lietuvoje – tęstinių ilgalaikių palaikomųjų paslaugų raidos sutrikimus turintiems vaikams teikimą.

  Projekto metu bus teikiama pagalba ne tik vaikams, bet ir tėvams/artimiesiems su tikslu pažinti savo vaikus, kurie turi raidos sutrikimų, atpažinti savo veiksmus ugdant ir gyvenant kartu su vaikais.

  Paslauga bus teikiama vaikams nuo 2 iki 14 metų amžiaus. Paslauga teikiama tiek vaikams su jau diagnozuotu raidos sutrikimu, tiek vaikams, su įtariamu raidos sutrikimu bei jų šeimos nariams, artimiesiems.

  Taikomas intensyvus užsiėmimų kursas, kurio metu vykdomas vaiko raidos sutrikimų įvertinimas bei jo lavinimas;

  Intensyvūs užsiėmimai vyks grupėmis, kurios bus suskirstytos pagal amžių;

  Užsiėmimuose dalytvauja ir tėvai ar artimieji;

  Pabaigus intensyvų kursą, bus taikomas tęstinis palaikomasis gydymas, konsultavimas;

  Viso projekto metu su tiksline grupe dirba plati specialistų komanda, paslaugos teikiamos kompleksiškai ne tik vaikams, turintiems raidos sutrikimų, bet ir jų tėvams/artimiesiems, nepertraukiamas gydymo procesas tęsiamas ištisus metus.

  Projektas finansuojamas valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis.

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku