Vaikų ir paauglių individualaus bei grupinio psichologinio klimato mokyklose gerinimas | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Vaikų ir paauglių individualaus bei grupinio psichologinio klimato mokyklose gerinimas

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Vaikų ir paauglių individualaus bei grupinio psichologinio klimato mokyklose gerinimas


  Viešoji įstaiga „Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras“ kartu su partneriais įgyvendina projektą skirtą vaikų ir paauglių psichinės sveikatos stiprinimui. Projekto tikslas – Vilniaus apskrities vaikų ir paauglių psichinės sveikatos gerinimas, taikant patirtinio mokymo, grupinės bei individualios terapijos metodus. Projekto metu Vilniaus apskrityje numatoma organizuoti grupinius patirtinius mokymus, klasių mokymų bei terapijos užsiėmimus, stovyklas bei suteikti individualias konsultacijas tikslinei projekto grupei. Projekto veiklų įgyvendinimas leis prisidėti tiek prie individualios psichikos sveikatos stiprinimo, tiek prie mokyklos bendruomenių emocinio klimato gerinimo. Taip pat, numatoma, kad padidės visuomenės informuotumas apie psichinės sveikatos svarbą bei jos stiprinimo galimybes.

  Projekto poreikį lėmė silpna vaikų ir jaunimo psichikos sveikata bei emocinio raštingumo trūkumas. Nepakankamas dėmesys psichologinei sveikatai tampa savižudybių, priklausomybių, kitų sunkių ligų priežastimi. Lietuva ne pirmus metus yra viena pirmaujančių pasaulyje pagal savižudybių skaičių ir sergamumą alkoholizmu bei depresija. Kuo ankstesniame amžiuje yra įgaunamos žinios ir įgūdžiai, tuo daugiau galimybių keistis individui bei emociniam klimatui visoje visuomenėje.

  Projektas įdomus tuo, kad pasitelkiamos aktyvios, įtraukiančios, vaikų ir jaunimo pažinimą per jų patirtį formuojančios priemonės. Mokymai ir grupinė terapija klasėse bus skirti klasės sutelkimui, patyčių, priklausomybių, savižudybių ir kitų psichologinių problemų prevencijai. Emocinių sunkumų ar problemų turintiems vaikams ir paaugliams bus suteikiamos individualios terapijos, kurios leis anonimiškai spręsti asmenines problemas. Projekto metu taip pat bus organizuojamos stovyklos, skirtos pagerinti dalyvių emocinę būklę.

  Numatoma, kad visos įgyvendintos projekto veiklos leis suteikti daugiau informacijos apie psichinės sveikatos svarbą, kylančių problemų sprendimo, profesionalios pagalbos gavimo galimybes, bei realiai pagerinti projekto dalyvių psichinę sveikatą, paskatinti ja rūpintis ir ateityje. Taip pat numatoma, kad padidės visuomenės informuotumas apie psichinės sveikatos svarbą bei jos gerinimo galimybes.

  Projekto pavadinimas: Vaikų ir paauglių individualaus bei grupinio psichologinio klimato mokyklose gerinimas

  Priemonė: 08.4.2-ESFA-K-629 Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje

  Projektas finansuojamas 2014-2020 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis ir finansuojama ESF – Europos socialinio fondo lėšomis.

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku