VšĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras pradeda įgyvendinti projektą “VšĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centro, Panevėžio skyriaus, paslaugų prieinamumo didinimas” | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

VšĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras pradeda įgyvendinti projektą “VšĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centro, Panevėžio skyriaus, paslaugų prieinamumo didinimas”

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  VšĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras pradeda įgyvendinti projektą “VšĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centro, Panevėžio skyriaus, paslaugų prieinamumo didinimas”

  Pažangos priemonės Nr. 11-002-02-11-01 ,,Gerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą“

  Problematika

  Panevėžio apskrityje, kaip ir daugelyje Lietuvos regionų, tendencingai ryškėja psichiatrijos dienos stacionaro paslaugų bei įstaigų, teikiančių šias paslaugas, trūkumas.  Paslaugos visuomenei yra sunkiai prieinamos ne tik dėl per didelio įstaigų užimtumo ir specialistų trūkumo, tačiau esminis trikdis atsiranda dėl tinkamos infrastruktūros ir specialiai pritaikytų šioms paslaugoms darbo vietų stygiaus. Taip pat pastebimas iš tikslinių grupių ir paslaugas teikiančių specialistų vis didesnis poreikis kokybiškesnių, pritaikytų psichiatrijos stacionaro paslaugoms infrastruktūrinių sprendimų, kas neabejotinai daro įtaką ir darbo rezultatams. Šiuo metu pareiškėjo naudojama infrastruktūra nėra pajėgi patenkinti kiekybiškai viso esamo paslaugų poreikio, vidutiniškai kasdien yra susidariusi apie 2-3 mėnesių eilė siekiant gauti reikiamas paslaugas, o specialistų darbe naudojama įranga/įrenginiai yra ganėtinai pasenę ir nebegali užtikrinti visų poreikių kokybiškam darbo organizavimui bei neatliepia visų tikslinių grupių poreikių.

  Tikslas 

  Gerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą.

  Panevėžio apskrityje numatoma įgalinti papildomas 10 psichiatrijos dienos stacionaro specialiai įrengtų vietų, kurios užtikrintų tiek kokybišką darbo aplinką, tiek pacientų poreikius į privatumą ir konfidencialumą (t.y. atskiras įėjimas, klientų duomenų apsaugos politika, paciento sutikimo/informavimo lapas, stacionaro lankymo elgesio taisyklės, atskiros patalpos individualioms ir grupinėms veikoms, atskiros spintelės persirengimui ir asmeninių daiktų pasidėjimui ir pan.) būtų sukuriama neformali, raminanti ir namų aplinką imituojanti aplinka (įgalinti dizaino sprendimai, tokie kaip apželdinta siena, dekoro elementai ir t.t.). Numatyta, jog galutinis dienos stacionaro vietų skaičius pasieks 24 vnt. bei maksimalus paslaugų padidėjimas būtų apie 2500 paslaugų per metus (ne mažiau 80 pacientų maždaug po 30 ar pan. paslaugų), iš kurių pagal įsipareigojimą numatoma suteikti ne mažiau kaip 50 proc. (1250 paslaugų).

  Numatomos individualios veiklos

  Numatomos grupinės veiklos

  Infrastruktūros gerinimas

  Atitinkamas rezultatas pasiekiamas didinant infrastruktūros pajėgumus, t. y. įrengiamos patalpos (ne mažiau kaip 349,68 kv. m.) adresu Nemuno g. 75, Panevėžys. Unikalus Nr. 2799-1003-2017.

  Planuojami rezultatai

  Numatyta, jog galutinis dienos stacionaro vietų skaičius pasieks 24 vnt. bei maksimalus paslaugų padidėjimas būtų apie 2500 paslaugų per metus (ne mažiau 80 pacientų maždaug po 30 ar pan. paslaugų), iš kurių pagal įsipareigojimą numatoma suteikti ne mažiau kaip 50 proc. (1250 paslaugų).

  Projekto vykdymo laikotarpis

  Projekto veiklų pradžia – 2024 m. vasario mėn.

  Projekto veiklų pabaiga – 2025 m. kovo mėn.

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku