Austėja M. Baškytė | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Austėja M. Baškytė

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Austėja M. Baškytė

  Austėja M. Baškytė

  Vaikų ir paauglių gydytoja psichiatrė

   VEIKLOS SRITYS

  Gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė, turinti komandinio darbo patirties. Taip pat esu Psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos kvalifikacinių studijų kursantė. Domiuosi darbu su paaugliais ir jų tėvais, asmenybės sutrikimais, neuroįvairove.

  IŠSILAVINIMAS

  2010 – 2016 m. Vilniaus universitetas, Medicina – Magistro laipsnis.
  2016 – 2020 m. Vilniaus universitetas, Vaikų ir paauglių psichiatrijos rezidentūra
  2019 – 2020 m. Vilniaus universitetas, Vaikų ir paauglių psichodinaminė psichoterapija, bazinis lygis
  2020 – iki dabar Vilniaus universitetas, Vaikų ir paauglių psichodinaminė psichoterapija, kvalifikacinis lygis

  PROFESINĖ PATIRTIS

  2019 – 2020 m. VULSK Vaiko raidos centras, Vaikų ir paauglių krizių intervencijos skyrius:
  Dirbau budinčia gydytoja – konsultuodavau į Priėmimo skyrių atvykstančius vaikus (dėl savižalos, suicidinių minčių, agresijos, pablogėjusios psichikos būsenos ir kt.), stebėdavau skyriaus pacientų būseną, konsultuodavau pacientus kituose Vaikų ligoninės skyriuose.

  2020 – 2022 m. VULSK Vaiko raidos centras, Vaikų psichiatrijos skyriaus dienos stacionaras:
  Dirbau gydytoja vaikų ir paauglių psichiatre multidisciplininėje komandoje (kartu dirbo rezidentai, psichologai, socialinė darbuotoja, ergoterapeutė, logopedė, slaugytoja). Diagnozuodavau ir gydydavau įvairaus amžiaus vaikų (6-18 m.) psichopatologiją, konsultuodavau tėvus, dalyvaudavau konsiliumuose.

  2023 – 2023 06 mėn. VšĮ Justiniškių šeimos gydytojų kabinetas:
  Dirbau gydytoja vaikų ir paauglių psichiatre teikiau pirmines ir mokamas konsultacijas.

  nuo 2020 m. spalio iki dabar Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centras:
  Dirbu gydytoja vaikų ir paauglių psichiatre, teikiu ambulatorines konsultacijas ir skiriu gydymą vaikams ir paaugliams, konsultuoju tėvus.

  2023 m. 05 mėn. iki dabar – Asmens sveikatos klinika, gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė, teikiu ambulatorines konsultacijas ir skiriu gydymą vaikams ir paaugliams, konsultuoju tėvus.

  PROFESINIS TOBULINIMASIS

  Įvairios vietinės bei tarptautinės konferencijos (WPA, IACAPAP, LVPPD ir kitos).
  Mokymai: ECNP Neuropsychopharmacology School for Child and Adolescent Psychiatrists (2019 m. Venecijoje), ASIST (2018 m.), CAMS (2019 m.)

  PUBLIKACIJOS IR KITA VEIKLA

  2017 m. publikuotas straipsnis „Suvoktas smurto patyrimas, emocijų reguliacija ir somatiniai sunkumai ankstyvojoje
  paauglystėje“ (bendraautoriai: L.Gervinskaitė-Paulaitienė, N.Čėnaitė, L.Matutytė, M.Šiaučiūnaitė, R.Barkauskienė) žurnale „Sveikatos mokslai“.

  2018 m. IACAPAP Pasauliniame kongrese Prahoje pristatytas stendinis pranešimas „Emotion Regulation and Somatic Complaints in Early Adolescence“ (pranešimo autorės A.M.Baškytė, N.Čėnaitė, M.Šiaučiūnaitė, L.Gervinskaitė-Paulaitienė, R.Barkauskienė).

  Rezidentūros baigiamojo darbo tema – “Ribinio asmenybės sutrikimo diagnostika paauglystėje” (darbo vadovė doc. dr. Asta Dervinytė – Bongarzoni).

  2020-2022 m. Jaunųjų psichiatrų asociacijos valdybos narė, Vaikų ir paauglių psichiatrijos veiklos grupės pirmininkė. Prisidėjau kuriant bei palaikant projektą Medo.lt, skirtą suteikti psichologinę pagalbą medikams pandemijos laikotarpiu.

  Taip pat domiuosi darbu su paaugliais neformalioje aplinkoje – vasaromis dirbu kūrybinės stovyklos “Lietuvos atgaja” pamainos administracijoje.

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku