Banga Nastopkaitė | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Banga Nastopkaitė

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Banga Nastopkaitė
  Banga Nastopkaite

  Banga Nastopkaitė

  Vaikų ir paauglių gydytoja psichiatrė Klaipėdoje

   VEIKLOS SRITYS

  Kompetentinga gydytoja vaikų – paauglių psichiatrė turinti 27 metų patirtį dirbant sveikatos priežiūros įstaigose. Vaikų ir paauglių emocijų, elgesio, raidos, valgymo sutrikimų, psichoaktyvių medžiagų vartojimo diagnostika ir gydymas.

  Konsultuoju lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

  IŠSILAVINIMAS

  1988 – 1995 m. Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas

  1995 – 1998 m. VU MF vaikų – paauglių psichiatrijos rezidentūra

  PROFESINĖ PATIRTIS

  Nuo 1997 metų dirbu įvairiose ambulatorinėse ir stacionarinėse sveikatos priežiūros įstaigose (psichikos sveikatos centras, psichiatrijos ligoninė, Priklausomybės ligų centras, vaikų sanatorija, vaikų ligoninė, Švietimo pagalbos tarnyba)

  PROFESINIS TOBULĖJIMAS

  1998-2024 m. Kvalifikacijos kėlimas LSMU ir VU rengiamuose kursuose ir konferencijose.

  Konsultuoja Klaipėdoje Turgaus g. 10 registracija tel. +37069810463

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku