Daiva Balčiūnienė psichologė, psichoterapeutė | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Daiva Balčiūnienė

 • en
 • Nuotolinės konsultacijos

  Registracija internetu

  Registracija telefonu

  Daiva Balčiūnienė

  Daiva Balčiūnienė

  Medicinos psichologė, psichoterapeutė

  Darbo patirtis nuo 1991 metų.

  Psichologės išsilavinimą įgijau Vilniaus universitete, psichoterapeutės – Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute (Europos Psichoterapijos asociacijos (EPA) Mokymo akreditavimo komitete institutui suteiktas Europos akredituotos psichoterapijos mokymo įstaigos (EAPTI) statusas).

  Esu dirbusi tiek su vaikais, tiek su suaugusiais žmonėmis, sprendžiant tarpusavio santykių, krizinių išgyvenimų, gyvenimo apsisprendimo klausimus. Dirbu individualiai ir su grupėmis. Ypač domiuosi pagalba žmonėms,  išgyvenantiems skyrybas, netektis, sergantiems onkologinėmis ligomis,  patiriantiems nerimo atakas.

  IŠSILAVINIMAS

  1983-1988 Vilniaus universitetas, psichologijos specialybė.

  2002-2006 Humanistinės ir Egzistencinės psichologijos institutas, psichoterapeutės kvalifikacija.

  PROFESINIS TOBULINIMASIS

  2010-2013 Lietuvos psichoanalizės draugija, Seminarų ir supervizijų ciklas „Psichoanalitinės psichoterapijos technikos aspektai“.

  2015-2016 Vilniaus universitetas, Nenuosekliųjų studijų podiplominio mokymo kursai “ Suaugusiųjų klinikinis psichologinis vertinimas“.

  PROFESINĖ PATIRTIS

  1991-1992 Panevėžio aukštesnioji pedagogikos mokykla, psichologijos dėstytoja.

  1991-1992 Panevėžio psichologinės pagalbos telefonu psichologė.

  1992-1996 Vystymosi sutrikimų diagnostikos tarnyba, psichologė. Sudėtingų vystymosi sutrikimų diagnostika, tėvų, auginančių vaikus su negalia, konsultavimas individualiai ir grupėse. Pedagogų, dirbančių su neįgaliais žmonėmis, konsultavimas.

  1992-1995 Panevėžio aukštesnioji medicinos mokykla, psichologijos dėstytoja.

  1996-1999 Panevėžio rajono centrinė poliklinika, psichologė. Individualios konsultacijos vaikams ir suaugusiems, psichoterapinių grupių vaikams vedimas, psichologinė diagnostika, šviečiamasis darbas.

  1996-2007 Panevėžio ir Vilniaus darbo rinkos mokymo ir konsultavimo tarnyba, psichologė. Individualios konsultacijos, psichologinė diagnostika, darbas su grupėmis.

  Nuo 2007  Asmens sveikatos klinika (Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras), psichologė psichoterapeutė. Konsultacijos sprendžiant tarpusavio santykių, krizinių išgyvenimų, gyvenimo apsisprendimo klausimus.

  DALYVAVIMAS PROJEKTUOSE

  2010 Psichologinė pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems žmonėms ir jų artimiesiems.

  2011-2012 Psichologinė pagalba somatinėmis ligomis sergantiems žmonėms.

  2019-2020 Psichologinė pagalba žmonėms, patyrusiems netektis.

  PRIKLAUSYMAS ORGANIZACIJOMS

  Rytų Europos egzistencinės psichoterapijos asociacija.

  Registracija internetu
  Registracija telefonu
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku