Edgaras Čiūras - psichiatras, psichoterapeutas | Asmens sveikatos klinika

Edgaras Čiūras

Nuotolinės konsultacijos

Registracija internetu

Registracija telefonu

Edgaras Čiūras

Gydytojas psichiatras, psichoterapeutas

Veiklos sritys

Psichikos ligų diagnozavimas ir gydymas. Individuali psichoterapija remiantis kognityvine elgesio terapija.

Išsilavinimas

2005 m. -2011 m. Vilniaus Universitetas Medicinos fakultetas, medicinos studijos.

2011 m. – 2015 m. Vilniaus Universitetas Medicinos fakultetas, psichiatrijos rezidentūra.

2016 m. – 2019 m. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Elgesio medicinos institute „Įvadinis psichoterapijos kursas (kognityvinė ir elgesio psichoterapija)“, suteikta psichoterapeuto profesinė kvalifikacija.

Profesinė patirtis

Nuo 2011 m. iki 2015 m.        Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto rezidentūros bazės, gydytojas rezidentas.

Nuo 2012 m. iki 2015 m.        VšĮ Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė, psichiatro asistentas. Darbas ūmių psichikos sutrikimų skyriuose.

Nuo 2015 m.  Asmens sveikatos klinika (VšĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras), gydytojas psichiatras. Darbas I ir II lygio ambulatorinėje praktikoje ir psichikos dienos centre.

2019 m. projektas “Vaikų ir paauglių individualaus bei grupinio psichologinio klimato mokyklose gerinimas”, paskaitų skaitymas apie priklausomybes.

2019 m. -2020 m. dalyvavimas projekte “Psichologinės pagalbos plėtra vietos bendruomenėje”. Grupės vedimas suaugusiems asmenims, kurių šeimos nariai turi priklausomybę nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų. Individuali psichoterapija suaugusiems asmenims, kurių šeimos nariai turi priklausomybę nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų.

Profesinis tobulinimasis

Dalyvauju konferencijose, mokymuose, kursuose rengiamuose Lietuvoje ir užsienyje (Paryžiuje), taip pat mokymuose rengiamuose nuotoliniu būdu.

2015 03 05- 09 Treatment of Borderline Personality Disorder with Dialectical Behavior Therapy, Ulrich Schweiger,  Valerija Sipos.

2019 12 04- 05 d. Bendradarbiavimu grįsto savižudybės rizikos vertinimo ir valdymo metodas (CAMS), mokymų vedėja dr. Eoin Galavan.

2019 08 27-28 d. ASIST savižudybių intervencijos įgūdžių mokymas.

Publikacijos

  1. Antidepresantų sąveika su priešepilepsiniais, antihipertenziniais, nesteroidiniais priešuždegiminiais ir priešinfekciniais vaistais. Edgaras Čiūras, Edgaras Dlugauskas, Vita Danilevičiūtė. Neurologijos seminarai, vol.19, 2015.
  2. Pacientų, gydomų nuo priklausomybės opioidiniams narkotikams ir alkoholiui, depresijos sunkumo ir savižudybės rizikos bei socialinių demografinių rodiklių palyginimas. Edgaras Čiūras, Alvydas Navickas, Vita Danilevičiūtė, Health sciences, Volume 24, Number 1(92) (2014).

Narystė

Lietuvos psichiatrų asociacijos narys.

Registracija internetu
Registracija telefonu
x
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku