Jūratė Girdziušaitė | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Jūratė Girdziušaitė

 • en
 • Registracija internetu

  Mokamos paslaugos

  Nemokamos paslaugos

  Jūratė Girdziušaitė
  Jūratė-Girdziušaitė Medicinos psichologė, psichoterapeutė

  Jūratė Girdziušaitė

  Medicinos psichologė, psichoterapeutė (vaikų ir suaugusių)

  VEIKLA

  Psichodiagnostiniai tyrimai (kognityvinių funkcijų, mąstymo, intelekto, asmenybės bruožų įvertinimas), psichologinis konsultavimas, psichoterapinė pagalba, paskaitų skaitymas. Darbas su įvairaus amžiaus pacientais.

  IŠSILAVINIMAS

  1997-2003m. Vilniaus Universitetas, Filosofijos fakultetas, klinikinės psichologijos specialybė (magistro laipsnis)
  1986-1997m. Pagėgių vidurinė mokykla (brandos atestatas)
  2019m. Baigtos podiplominės nenuosekliosios studijos „Įvadinis psichoterapijos kursas (kognityvinė ir elgesio psichoterapija)“

  VEIKLOS SRITYS

  Nuo 2003/08 iki 2019/06

   

   

   

   

   

  Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė

  Pareigos: medicinos psichologė

  Veikla: psichodiagnostiniai tyrimai (kognityvinių funkcijų, mąstymo, intelekto, asmenybės bruožų įvertinimas), individualus psichologinis konsultavimas, darbas su grupėmis.

  2014  – 2018 m. Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė, Universitetinis vaikų ir paauglių skyrius

  Veikla: psichodiagnostiniai tyrimai vaikams ir paaugliams (intelekto vertinimas WISC-III, WASI, WAIS-III metodikomis, mąstymo, asmenybės bruožų įvertinimas), individualus psichologinis vaikų ir paauglių konsultavimas, šeimos konsultavimas, grupinė terapija vaikams ir paaugliams.

  Nuo 2017 spalio iki 2019m. balandžio

   

   

  Nuo 2019m. gegužės

   

  VšĮ Naujininkų poliklinika, Psichikos Sveikatos centras

  Pareigos: vaikų ir paauglių psichologė

  Veikla: psichodiagnostiniai tyrimai vaikams ir paaugliams (intelekto vertinimas WISC-III, WASI, WAIS-III metodikomis, mąstymo, asmenybės bruožų įvertinimas), individualus psichologinis vaikų ir paauglių konsultavimas, šeimos konsultavimas.

   

  VšĮ Naujosios Vilnios poliklinika, Psichikos Sveikatos centras

  Pareigos: medicinos psichologė

  Veikla: psichodiagnostiniai tyrimai (kognityvinių funkcijų, mąstymo, intelekto, asmenybės bruožų įvertinimas), individualus psichologinis konsultavimas, darbas su grupėmis. Darbas su įvairaus amžiaus pacientais.

  Nuo 2019 rugsėjo – iki dabar

   

  Asmens sveikatos klinika ( Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras)

  Pareigos: medicinos psichologė-psichoterapeutė

  Veikla: psichodiagnostiniai tyrimai (kognityvinių funkcijų, mąstymo, intelekto, asmenybės bruožų įvertinimas), psichologinis konsultavimas, psichoterapinė pagalba, paskaitų skaitymas. Darbas su įvairaus amžiaus pacientais.

  DALYVAVIMAS PROJEKTUOSE

  2002-2003 m. Lietuvos Gyventojų Genocido ir Rezistencijos tyrimo centro ir Vilniaus Universiteto projektas Sovietų ir nacių represijų ilgalaikės pasekmės

  Veikla: susitikimų su potencialiais tyrimo dalyviais rengimas ir anketų pildymas.

   

  2006-2009 m.

   

   

   

   

   

  2019 m. iki dabar

   

   

  2019 m. iki dabar

  Dalyvavimas Vilniaus Universiteto vykdomame projekte Neįgalaus asmens funkcionavimo (darbingumo, specialiųjų poreikių, profesinių gebėjimų) įvertinimo metodikų ir jų taikymo rekomendacijų parengimas

  Veikla: susitikimų su potencialiais tyrimo dalyviais rengimas ir tyrimo atlikimas.

   

  Dalyvavimas Asmens Sveikatos klinikos „Vaikų ir paauglių individualaus bei grupinio psichologinio klimato mokyklose gerinimas“ projekte: paskaitų moksleiviams skaitymas, psichoterapiniai užsiėmimai su mokiniais ir jų tėvais.

   

  Dalyvavimas Asmens Sveikatos klinikos „Psichologinės pagalbos plėtra vietos bendruomenėje“ projekte: individuali psichoterapinė pagalba besikreipiantiems.

   

  PROFESINIS TOBULINIMASIS

  2017m. ASIST savižudybių prevencijos mokymai

   

  Registracija internetu
  Mokamos paslaugos
  Nemokamos paslaugos
  x
  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku