Karolina Kančiauskytė-Beigė | Asmens sveikatos klinika | psichoterapijos ir psichoanalizės centras

Karolina Kančiauskytė-Beigė

  • en
  • Nuotolinės konsultacijos

    Registracija internetu

    Registracija telefonu

    Karolina Kančiauskytė-Beigė

    Karolina Kančiauskytė-Beigė

    Medicinos psichologė

    VEIKLOS SRITYS

    Paauglių, vaikų bei jų tėvų trumpalaikis ir ilgalaikis konsultavimas. Darbe daugiausia remiuosi kognityvinės elgesio terapijos principais. Šiuo metu studijuoju kognityvinės ir elgesio terapijos įvadinį psichoterapijos kursą.  Atlieku intelektinių gebėjimų vertinimą WISC-III testu, psichologinį vertinimą.

    Daugiausia domiuosi nerimo sutrikimais, emociniais ir elgesio sunkumais, pasitikėjimo savimi stiprinimu, depresija, paauglių ir vaikų psichologija. Konsultuoju lietuvių kalba, tačiau, esant poreikiui, galiu konsultuoti ir anglų kalba.

    IŠSILAVINIMAS

    SERTIFIKATAI

    PROFESINĖ PATIRTIS

     

    Registracija internetu
    Registracija telefonu
    x
    Siekdami pagerinti Jūsų naršymo patirtį lankantis www.asklinika.lt svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies) – tai nedidelės informacijos rinkmenos, kurias jūsų naudojamo įrenginio naršyklė priima iš svetainės kurioje lankotės. Surinkta informacija iš slapukų mums padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau. Išsamesnė informacija suteikiama www.AllAboutCookies.org . Galite ištrinti visus jau esančius jūsų kompiuteryje slapukus, o dauguma naršyklių nustatytos taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti ar kitais nei pirmiau aprašytais tikslais. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.Sutinku